سهام بانک می تواند افزایش در بهبود اقتصادی بانک مرکزی آمریکا استراتژیست می گوید

بانک مرکزی امریکا استراتژیست Savita سوبرامانیان گفت: این بانک سهام کم ارزش و سرمایه گذاران باید از خرید آنها را به عنوان اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسد به حفاری سوراخ ناشی از این بیماری همه گیر.

“این یک بخش است که احتمالا رفتن به بازیابی سریع تر از دیگران در ترقی است. همچنین قیمت نسبتا محافظه کارانه” سوبرامانیان گفت: در CNBC “پول سریع.”

سهام بانک شده اند یکی از سخت ترین ضربه بخش پس از همه گیر برانگیخته جهانی فروش در بازارهای سهام. شرکت های مالی شده اند آمار توسط هر دو رکود اقتصادی و کاهش نرخ بهره از بانک های مرکزی در سراسر جهان است.

عمده بانک های ایالات متحده در زمان بازدید از افزایش وام از دست دادن ذخایر در سه ماهه اول به عنوان آنها آماده برای وام ممکن است به طور پیش فرض در طول رکود اقتصادی است.

این به طور گسترده ای مورد معامله SPDR S&P بانک ETF به پایین است که نزدیک به 32 درصد از فوریه. 20.

سوبرامانیان با اشاره به شکل بهبود اقتصادی در چین به عنوان یک دلیل برای صعودی در سهام بانک گفت که financials هستند تندرست قوی تر از مصرف کننده و کسب و کار در آن کشور است.

“ما دیده ایم شروع به فعالیت عادی در چین است. آنها شاید یک یا دو ماه جلوتر از ما … و چه جالب است که در چین این بخش است که باید دوباره به ظرفیت کامل — چه آنها در حال اجرا در مارس سال گذشته — آیا شرکت های مالی و بانک ها و” سوبرامانیان گفت.

استراتژیست همچنین گفت که بسیاری از وجوه متقابل کم وزن سهام های مالی آنها را به یک بازی جذاب برای فعال تر معامله گران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>