بانک مرکزی آمریکا روز چهارشنبه گفت که سود سه ماهه اول کاهش یافت 45% به عنوان شرکت خود را کنار بگذارند $3.6 میلیارد دلار به صورت وام از دست دادن ذخایر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بانک ارسال شده سود $4.01 میلیارد یا 40 سنت یک سهم در مقایسه با 46 درصد برآورد تحلیلگران بررسی Refinitiv. درآمد حاصل از $22.8 میلیارد اساسا همسان انتظارات و نتایج تجاری بیش از حد انتظارات.

در روز سه شنبه, جی پی مورگان چیس و ولز فارگو هر دو نوشته شده تیز قطره در سه ماهه اول سود به بانک ها را کنار بگذارند یک ترکیب 10 میلیارد دلار برای آمدن سیل از پیش فرض وام. در جی پی مورگان در این بازدید بودند تا حدودی جبران رکورد سه ماهه تجاری درآمد.

سهام بانک شده اند کوبیده در این سال به عنوان همه گیر پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. سرمایه گذاران مجبور به فروش سهام در, پیش بینی است که این صنعت را تحمل فشار از پیش فرض وام از مشتریان خرده فروشی به مشتریان شرکت های بزرگ.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

درآمد: 40 سنت به اشتراک گذاری

درآمد: $22.8 میلیارد

خالص درآمد حاصل از بهره: $12.3 میلیارد

تجارت درآمد: درآمد ثابت معادل 2.7 میلیارد دلار سهام 1.7 میلیارد

توجه داشته باشید: بانک اضافه شده $3.6 میلیارد دلار به وام دست دادن ذخایر در سه ماهه

وال استریت انتظار داشتند درآمد هر سهم 46 سنت افزایش در درآمد حاصل از $22.9 میلیارد دلار بر اساس o n اجماع برآورد شده توسط Refinitiv. خالص درآمد حاصل از بهره بود و انتظار می رود به در آمده $11.7 میلیارد دلار است. نتایج تجاری در این شرکت بیش از انتظارات تحلیلگران برای $2.48 میلیارد دلار درآمد ثابت و $1.39 میلیارد دلار در سهام درآمد.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im