بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل شرکت تماس برای کنگره آمریکا به طور کامل صندوق’ وام کسب و کار کوچک برنامه: ‘فقط دریافت کار انجام می شود’

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan صحبت کردن جعبه در WEF در داووس سوئیس در Jan. 20 2019.

آدم Galica | CNBC

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan روز یکشنبه گفت که وام کسب و کار کوچک برنامه های تصویب شده توسط کنگره باید گسترش یافته به طوری که آن را دیگر اجرا می شود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

“این روشن است که بین کنگره و دولت آمریکا مردم ما نیاز به این همه بودجه و نمی دهند این مسابقه پا. فقط دریافت کار انجام می شود” Moynihan گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

کنگره با تصویب دور دوم بودجه برای حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از هفته گذشته و کسب و کار اعمال می شود برای $310 میلیارد شروع در صبح روز دوشنبه. اصلی $349 میلیارد دلار برای این برنامه تخلیه شد در کمتر از دو هفته و این نگرانی وجود دارد که دور دوم بودجه را نیز اجرا قبل از کسب و کار است که نیاز به آن اعمال می شود.

Moynihan که بانک عمده بود وام برای راه اندازی آن نرم افزار پورتال برای دور اول گفت: “بحث بزرگ” را به عنوان به چه مقدار از این برنامه نیاز دارد اما گفت: دولت باید متعهد به بودجه به طور کامل آن را تا زمانی که واجد شرایط کسب و کار می توانید پول دریافت کنید.

“تفاوت بین این برنامه و بیکاری است اگر شما واجد شرایط برای این برنامه دارید بیکاری مجوز و سپس با داشتن یک مسابقه پا به دفتر” Moynihan گفت. “ما نیاز به نگاهی به دور اول بیا اول خدمت جنبه های این و مطمئن شوید که آن را به طور کامل تامین می شود چرا که در پایان روز آن را به جایی که مردم آن را می خواهم: کسب و کارهای کوچک و 25% در مورد ما به کسب و کار با درآمد پایین و متوسط در محله های کسب و کار با تعداد کمی از کارکنان. ما فقط نیاز به پایان بودجه و پایان کار.”

این برنامه ارائه می دهد وام به کسب و کارهای کوچک است که می توان به کمک های مالی اگر کسب و کار دیدار با الزامات مورد نیاز برای هزینه های حقوق و دستمزد. برنامه دریافت انتقاد اجازه می دهد برخی از بزرگ عمومی شرکت برای دسترسی به پول منجر وزارت خزانه داری به صدور دستورالعمل های جدید در هفته گذشته. برخی از شرکت های بزرگتر باید پس گفت که آنها را به بازگشت وام.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت یکشنبه که او می خواهم برای دیدن پول در دور دوم بودجه اجرا به سرعت آنجا که آن را به کسب و کار است که به آن نیاز دارید.

“به نظر من این مهم نیست از چه مدت آن طول می کشد. در واقع من فکر می کنم هر چه زودتر این پول پرداخت شده است بهتر” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” “دور اول نهفته حدود 30 میلیون نفر از کارگران. من فکر می کنم این دور خواهد بود در مورد همان. که می شود نزدیک به 50 درصد از خصوصی نیروی کار. بنابراین من در واقع امید ما را به سرعت به طوری که ما می توانید دریافت کنید که پول به کارگران جیب.”

Mnuchin گفت که بیشتر هزینه های, آیا برای کمک به کسب و کارهای کوچک و یا متحده در مواجهه با افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و ياوه درآمد مالیاتی نیاز به توافق در دو حزبی بر اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو