بنگلادش گزارش اولین مرگ ناشی از طوفان Amphan

Bangladesh Reports First Death Due To Cyclone Amphan

آن است که تنها دوم “سوپر گردباد” به فرم در شمال شرقی اقیانوس هند از پرونده آغاز شد.

Kutna بنگلادش:

بنگلادش توانسته مرگ و میر ناشی از طوفان Amphan اخبار آژانس خبرگزاری فرانسه گزارش کرده است فقط یک ساعت قبل از “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در انتظار ریزش زمین در هند و بنگلادش است.

بنگلادش گفت: پیش بینی طوفان Amphan خواهد رسید در حدود 5:30 ساعت (IST), پیش بینی افزایش آب دریا تا 15 فوت ارتفاع دارد. چنین دیوارهای آب آبشار و چندین کیلومتر داخلی, و اغلب قاتلان اصلی در هر طوفان, توفان یا طوفان.

با Amphan یکی از شدیدترین طوفان در دهه پیشرفت به سوی ساحل شده است وجود دارد و وزش بادهای سنگین باران در اوریسا و بنگال در هند. این بعد از ظهر طوفان دراز محور بیش شمال غربی خلیج بنگال فقط 95 متر از غرب بنگال را Digha شهر.

طوفان در انتظار بسته بادها gusting تا 185 کیلومتر در ساعت معادل یک دسته سه طوفان با طوفان خروش از چندین متر – زمانی که از آن عبور, West Bengal را Digha و Hatiya جزیره بنگلادش که در آن حدود 20 میلیون منتقل شده اند به بیش از 12000 پناهگاه است.

مقامات درهم به تخلیه مناطق کم دروغ در Amphan بینی دنباله از تخریب تنها دوم “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از پرونده آغاز شد.

بنگلادش کم دروغ گفتن در ساحل, صفحه اصلی به 30 میلیون نفر و در هند و شرق به طور منظم بروز طوفان که جان صدها هزار نفر از مردم در دهه های اخیر.

Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در سال 1999 و هشت سال پس از یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 139,000 در بنگلادش است. در سال 1970 Cyclone بهلا به کشته شدن یک و نیم میلیون نفر است.

در حالی که طوفان’ فرکانس و شدت افزایش یافته است — به یک پدیده مقصر تا حدودی در تغییر آب و هوا — مرگ و میر کاهش یافته است با تشکر سریعتر تخلیه های تکنولوژی بهتر و بیشتر پناهگاه است.

اما مقامات بنگلادش هنوز هم ترس که Amphan خواهد بود که قوی ترین طوفان جبهه پس از طوفان سدر کشته و حدود 3500 نفر و باعث میلیاردها دلار خسارت در سال 2007.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de