'Ban On Apps Selective, Could Violate WTO Rules', Says China: 10 Points

دولت ممنوع 59 چینی-منبع نرم افزار بیش از نگرانی های امنیت ملی (بازنمودی)

دهلی نو: هند حرکت به ممنوعیت 59 چینی-منشاء تلفن همراه نرمافزار “نقض امنیت ملی استثنا” و می تواند تشکیل یک نقض قوانین سازمان تجارت جهانی چین روز سه شنبه گفت: در یک پاسخ قوی به توسعه و اضافه کرد که آن را “به طور جدی نگران”. Infinite, WeChat, UC Browser و دو Xiaomi برنامه های میان 59 مسدود شده توسط دولت در روز دوشنبه بیش از امنیت ملی و نگرانی های حریم خصوصی. این تصمیم دو هفته پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت face-off با نیروهای نظامی در شرق لاداخ و برجسته به سرعت افزایش تنش بین این دو کشور بیش از یک دهه قدیمی مرزی ردیف.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. “هند را اندازه گیری انتخابی و discriminatorily هدف خاصی برنامه های چینی در مبهم و دور از ذهن زمینه اجرا می شود در برابر عادلانه و شفاف روش الزامات نقض امنیت ملی استثنا و (است) مظنون به نقض قوانین سازمان تجارت جهانی. آن نیز می رود در برابر به طور کلی روند تجارت بین المللی و تجارت الکترونیکی است و نه منجر به منافع مصرف کننده و بازار رقابت در هند” جی Rong یک سخنگوی سفارت چین گفت.

  2. دولت چین همچنین گفت: “انتظار ما از هند (را) تصدیق متقابلا سودمند طبیعت چین-هند و اقتصادی و همکاری های تجاری و (ما) اصرار طرف هند به تغییر شیوه های تبعیض آمیز… درمان همه سرمایه گذاری و ارائه دهندگان خدمات به همان اندازه… ایجاد یک باز و عادلانه محیط کسب و کار”.

  3. اشاره به این که این نرم افزار میلیون ها نفر از کاربران در هند – Infinite به تنهایی حدود 120 میلیون کاربر فعال – چین اصرار نرمافزار “شده اند عامل به شدت در مطابق با قوانین و مقررات” و ممنوعیت آنها نیز منجر به از دست دادن مشاغل در هند برای کسانی که به کار گرفته شده توسط برنامه سازان. دولت چین همچنین یادآور آن همتای هندی که آن را به یک مسئولیت برای محافظت از کسب و کار حقوق.

  4. دولت گفت این ممنوعیت موقت و ممنوع نرمافزار را یک شانس برای پاسخ به این دولت نگرانی های قبل از کمیته های کشیده شده از وزارتخانه ها. این کمیته خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید که آیا برای ادامه و یا لغو ممنوعیت.

  5. در پاسخ اولیه به این ممنوعیت Infinite هند گفت: آن را به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات خصوصی از کاربران آن را با “هر دولت خارجی از جمله دولت چین”. Infinite هند همچنین گفت: “اگر ما خواسته می شود در آینده ما را به انجام این کار نیست”. برنامه مکان بالاترین اهمیت در حریم خصوصی کاربر و یکپارچگی Infinite هند گفت.

  6. روز دوشنبه هنگامی که هند اعلام کرد که بان کی مون در بیانیه ای گفت: برنامه مسدود شد “با در نظر گرفتن اطلاعات موجود در آنها مشغول به فعالیت است که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

  7. دولت در بیانیه ای با اشاره به “تلفیقی از (کاربر) اطلاعات خود را استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند”. دولت نیز آن را به نام “هدفمند حرکت برای اطمینان از حاکمیت از فضای مجازی”.

  8. این ممنوعیت است که انتظار می رود آمار ByteDance, Infinite شرکت مادر. پس از 2019 شرکت استخدام کرده است چند مدیران ارشد در هند گذاشته و قصد دارد به سرمایه گذاری $1 میلیارد. این کشور بالای آن در بازار و حساب برای 30 درصد از آن دو میلیارد محبوبیت در سراسر جهان. به گزارش خبرگزاری “رویترز” در هنگام Infinite هند ممنوع شد به طور خلاصه در سال گذشته بیش ادعا می کند آن را تشویق پورنوگرافی – شرکت گفت: آن را از دست داد 15 میلیون دلار در ماه است.

  9. بان کی مون نیز در سمت چپ Tencent که کاهش یافته است به اظهار نظر در این موضوع نا امید کرد. Tencent Holdings است که به ارزش بیش از 500 میلیارد دلار توسط فوربس دارای برنامه های متعدد در بازار از جمله بازی محبوب “برخورد پادشاهان”. آن را نیز یک سرمایه گذار عمده در هند شروع یو پی اس, دو منبع آگاه از شرکت نگرانی و گفتگو کرد.

  10. ضد چین تمایلات نهفته شده است پس از 15 ژوئن مرز برخورد در Ladakh. شده اند وجود دارد خواستار ممنوعیت شرکت های چینی که گزارش صادرات کالا به ارزش نزدیک به 60 میلیارد دلار به هند و حتی تحریم خدمت رستوران غذای چینی – که تماس های ساخته شده توسط اتحادیه وزیر Ramdas Athawale.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de