بالکن و باغ ایده هایی که اثبات هر کسی می تواند ایجاد یک هیچ نما سبز مورد نیاز

وجود یک تصور غلط رایج است که باغ تنها می تواند وجود داشته باشد در حومه شهر و یا حومه شهر, مکان هایی که حیاط بزرگ هستند و فضای یک nonissue. مطمئن شوید که شما احتمالا می خواهم اتاق را برای فلفل و کلم و لوبیا و هر نوع از گوجه فرنگی اما آپارتمان ها و خانه ها با بالکن منع شده از زندگی باغ زندگی. اگرچه به طور معمول حتی فضای کمتر برای کار با بیش از یک پاسیو و باغ, بالکن باغ می تواند نگه دارید و گیاهان بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم.

برای ایجاد بالکن و باغ از رویاهای خود را در گزینه های خود را شامل (اما نه محدود به) شکوه زندگی دیوارهای عمودی کشاورزان نرده کشاورزان ظرف باغ و حتی داربست. به صرفه جویی در پول در این ساختمان شروع باغ خود را از ابتدا به جای خرید یک رشد کامل گیاه و انتخاب گیاهان است که بهترین کار برای آب و هوا شما بنابراین شما از دست ندهید و آنها را به عناصر. اما چون کمتر فیلم مربع خود را هزینه خواهد ماند پایین تر برای شروع با.

همانطور که برای گیاهان, گل و گیاهان شاداب و ارائه مقدار زیادی از گزینه. اما اگر شما به دنبال برای خوردن اجناس خود را امتحان کنید و لوبیا و نخود ضربه محکم و ناگهانی و گوجه فرنگی — گیاهان است که لذت بردن از فضاهای عمودی و نمی گسترش زیاد است. کوچک درختان مرکبات و توت فرنگی و گیاهان نیز ممکن است برای کشت در یک بالکن. لیست در می رود اما نشان دادن بهتر است از گفتن. آینده شما خواهید دید انواع بالکن و باغ است که به شما نشان می دهد چگونه از آن آسان می تواند خود را برای ایجاد کارخانه پناهگاه.

1. Sunsoaked بالکن و باغ

کارین از @theurbangardeness با استفاده از نرده کشاورزان و قفسه بندی سیستم به حداکثر رساندن فضا و نگه داشتن او در باغ سرسبز و سازمان یافته است. بلند کردن کشاورزان زمین را ترک فضای بیشتری برای مبلمان و خوب اضافی گیاهان.

باغبانی می داند هیچ مرزهای و مهم نیست که چقدر کوچک یا بزرگ بالکن خود را است که شما می توانید یک گیاه پسند واحه در هر نقطه مانند اثبات شده توسط مولی مولی Mullane طراحی باغ. با وجود این مجموعه در حال راه اندازی در بالکن, آن را هنوز هم طول می کشد در یک پری کلبه باغ پرنیان.

3. نرده و نردبان کشاورزان

یک نردبان به سبک سیستم قفسه و نرده کشاورزان را Justyna را در بالکن باغ احساس شکوه و سبز اما نه به سر می برند. رشد گیاهان, گل و گیاهان دیگر ساده تر می شود زمانی که شما آنها را به پشته به جای گسترش آنها در سراسر خود را از بالکن طبقه.

زندگی در دیوار, زرق و برق دار بیانیه قطعات و ارائه سبزی که بالا تعمیر و نگهداری. نه خیلی باغبانی مورد نیاز است اما یک راه اندازی شبیه به این یکی از Egil Farstad هنوز هم به شما می دهد یک فضای سبز است که بسیاری از آپارتمان ها نبود.

بالکن فضایی و سیستم عامل مطرح ارائه فضای اضافی برای رشد باغ خود را کوچک. انتهایی گیاهان و درختان بلند می توانید شروع به بالکن خود را حس حفظ حریم خصوصی بیش از حد نشان داده شده در این صمیمی جنگل مانند فرار از Annvi.

6. Boho سبک بالکن و باغ

چند گلدان درختچه ها و درختان را در بالکن باغ و نگهداری بسیار آسان تر است. این زرق و برق دار غیرمتعارف-الهام گرفتن از جنین مانند یک پر فروشگاه نشان می دهد که چگونه خود را سبک داخلی می تواند مخلوط یکپارچه با خود تنظیمات.

7. عمودی میوه کشاورزان

استیسی با استفاده از یک Yardcraft سرو عمودی زمینی به اضافه کردن توت فرنگی به بالکن و باغ. قد بلند کشاورزان می تواند به استفاده بهتر از فضا و ترک اتاق را برای دیگر تولید شما را انتخاب کنید به در.

8. متنوع گلدان در اندازه ها و انواع گیاه

Minimalists می توانید نگه دارید بالکن و باغ بیش از حد. شما لازم نیست برای ایجاد یک مینی گلخانه ای برای دریافت مزایای احاطه شده توسط گیاهان. چند با دقت انتخاب شده متضاد کشاورزان می تواند یک تفاوت بزرگ و هنوز هم سبز به فضا به طور مشابه به آنچه برایان برگ سنگ آب بود.

9. کوچک و دنج بالکن و باغ

هنگامی که شما کردم گیاهان پایین بالکن خود را گرم و دعوت خواهم Fridlaa را در بالا دیده می شود فقط به عنوان مهم است. گرفتن فضای مناسب اطمینان را به شما می خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان و قدردانی خود را باغ کوچک است.

10. گیاه عاشق رویای بالکن و باغ

فراموش نکنید میز و صندلی—اگر گیاه والدین به معنی جهان برای شما, شما همچنین ممکن است استفاده از هر اینچ برای یک گیاه است. این فضا ایجاد شده توسط مه d’souza ثابت می کند که هر اندازه بالکن می تواند به تهیه یک گیاه عاشق بزرگترین رویاها و نگاه فوق العاده سرد در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im