کودک تلاش می کند تا از خواب بیدار مادر مرده در ایستگاه بی پایان مهاجر بحران

در این کلیپ کودک نو پا کشش در پارچه تا حدی پوشش مادرش دروغ گفتن و حرکت.

پتنا:

یک کودک ایفا می کند با یک کفن پوشش مادر مرده خود را در یک ایستگاه در بیهار در یکی از غم انگیز ترین تصاویری به ظهور از داستان های بی شماری از مهاجران رشته توسط coronavirus مستند از جان گذشته برای مشاغل غذا و سرپناه.

در این کلیپ به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی کودک نو پا کشش در پارچه تا حدی پوشش مادرش دروغ گفتن و حرکت. پارچه می آید اما حرکت نمی کند; او درگذشت شدید گرما و گرسنگی و کم آبی لحظه پیش.

کلیپ از یک ایستگاه در مظفرپور در بیهار که در آن زن وارد شده بود در یک قطار ویژه برای مهاجران.

زن با توجه به خانواده او شده بود ناخوشی در قطار به دلیل کمبود مواد غذایی و آب است. او تا به حال سوار قطار از گجرات در روز شنبه. روز دوشنبه در مدت کوتاهی قبل از قطار نورد به مظفرنگر زن فرو ریخت.

پس از بدن او گذاشته شد در ایستگاه پلت پسر کوچک او نگه داشته در تلاش برای بیدار کردن او را تا زمانی که کودک بزرگتر کشیده و او را دور.

Lakhs از کارگران مهاجر و خانواده های آنها بودند از چپ به دفع کردن برای خود را پس از هند رفت و به shutdown در اواخر ماه مارس است. بدون شغل و یا پول مهاجران مجموعه ای از خانه های خود را هزاران کیلومتر دور راه رفتن و یا در چرخه اتومبیل یا کامیون.

بسیاری از درگذشت قبل از آنها می تواند رسیدن به خانه یا در جاده, حوادث و یا از گرسنگی و خستگی.

اوایل این ماه دولت آغاز شده قطار ویژه به مهاجران صفحه اصلی اما این روند شده توسط احسان مدارک و اشکالات که منجر به ساخت بسیاری از ترتیبات خود را برای رفتن به خانه.

در افزایش گرما خانواده مهاجر شده اند مجبور به انتظار در صف یا برای بلیط و یا در مراکز که در آن آنها به نمایش در آمد و اعلام کرد ویروس رایگان به سفر در قطار.

درجه حرارت را لمس 50 درجه در بخش هایی از هند اضافه کردن به درد و رنج کارگران و خانواده در حال حرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>