کودک تلاش می کند تا از خواب بیدار مادر مرده در بیهار در ایستگاه بی پایان مهاجر بحران

در این کلیپ کودک نو پا کشش در پارچه تا حدی پوشش مادرش دروغ گفتن و حرکت.

پتنا:

یک کودک ایفا می کند با یک کفن پوشش مادر مرده خود را در یک ایستگاه در بیهار در یکی از غم انگیز ترین تصاویری به ظهور از گزارش های روزانه از مهاجران رشته توسط coronavirus مستند.

در یک کلیپ به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی کودک نو پا کشش در پارچه قرار داده شده بیش از بدن مادر. پارچه می آید اما مادر او حرکت نمی کند; او مرده بود لحظه قبل از. به گفته او خانواده او درگذشت شدید گرما و گرسنگی و کم آبی است.

کلیپ از یک ایستگاه در مظفرپور در بیهار که در آن 23 سال وارد شده بود در یک قطار ویژه برای مهاجران در روز دوشنبه.

در همان ایستگاه یک و دو کودک نیز درگذشت و بنا به گزارش ها از گرما در بالای ناکافی مواد غذایی است. خانواده تا به حال سوار های مختلف قطار از دهلی نو در روز یکشنبه.

زن با توجه به خانواده او شده بود ناخوشی در قطار به دلیل کمبود مواد غذایی و آب است. او تا به حال گرفته شده از احمدآباد گجرات در روز شنبه. روز دوشنبه در مدت کوتاهی قبل از قطار نورد به مظفرپور او فرو ریخت.

پس از بدن او گذاشته شد در ایستگاه پلت پسر کوچک او نگه داشته در حال پخش و در تلاش برای بیدار کردن او را تا زمانی که کودک بزرگتر کشیده و او را دور.

راه آهن وزارت می گوید که این زن شده بود ناخوشی زمانی که او در قطار و خانواده رو در مظفرپور ایستگاه هنگامی که او درگذشت.

بود از رفتن به کاتیهار با خواهر شوهر و دو فرزند گفت: وزارت.

“زن را به اعضای خانواده گفته اند که او در حال حاضر ناخوشی. درخواست همه به گسترش جعلی اخبار” راه آهن است.

Lakhs از کارگران مهاجر و خانواده های آنها بودند از چپ به دفع کردن برای خود را پس از هند رفت و به shutdown در اواخر ماه مارس است. بدون شغل و یا پول مهاجران مجموعه ای از خانه های خود را هزاران کیلومتر دور راه رفتن و یا در چرخه اتومبیل یا کامیون. بسیاری از درگذشت قبل از آنها می تواند رسیدن به خانه یا در جاده, حوادث و یا از گرسنگی و خستگی.

اوایل این ماه دولت آغاز شده قطار ویژه به مهاجران صفحه اصلی اما این روند شده توسط احسان مدارک و اشکالات که منجر به بسیاری هنوز هم ساخت خود را ناامید ترتیبات به خانه بروم.

در افزایش گرما خانواده مهاجر شده اند مجبور به انتظار در صف یا برای بلیط و یا در مراکز که در آن آنها به نمایش در آمد و اعلام کرد ویروس رایگان به سفر در قطار.

درجه حرارت را لمس 50 درجه در بخش هایی از هند اضافه کردن به درد و رنج کارگران و خانواده در حال حرکت است.

های اخیر وزارت خانه جهت است که تاکید کرد که بدون مجوز مورد نیاز است از مقصد متحده برای اجرای قطار به نظر می رسد که اضافه شده به هرج و مرج.

مقامات مشکوک است که عدم هماهنگی بین مرکز و ایالات متحده بدتر شده ترتیبات در قطار و در ایستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>