B&A: یک استودیو کوچک سفارشی مبلمان & ذخیره سازی ایده ها حداکثر رساندن هر اینچ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مالک و طراح: Jaime Denburg
موقعیت: روستای شرق Manahattan نیویورک
حجم: 330 متر مربع
متعلق به: برای 10 سال

Jaime Denburg است که یک هنرمند طراح و مدیر فرهنگ و هنر در ریشه پایه یک “سازمان اختصاص داده شده به حمایت از هنر آموزش و پرورش و محیط زیست در گواتمالا.” و 330 فوت مربع شهر نیویورک استودیو آپارتمان او صاحب و طراحی شده است و یک مثال از اینکه چگونه به حداکثر رساندن کاملا هر اینچ از یک فضای کوچک است.

“قبل از” آپارتمان تاریک بود اما نقاشی های موجود در آجر سفید کمک کرد تا روشن کردن فضا و به حداکثر رساندن نور که می آید از سمت شمال رو به ویندوز. این تغییر واقعی زمانی رخ داد که او بازسازی آشپزخانه و حمام و سفارشی-ساخته شده در مبلمان فضای با پدرش. “آشپزخانه کابینت سقف ارتفاع برای فضای اضافی با latticework برای تنفس” او می نویسد: در زیر. “از تخت به زیر شلواری در بالین و در سراسر قاب با گسترده سازی تنه که رول به اتاق نشیمن. تنه یک چوب بالا که آشکار آن را تبدیل به میز تا هشت نفر; تبدیل اتاق نشیمن به اتاق ناهار خوری با چند حرکات.”

هر چند Jaime زندگی در فضای روشن و خاموش برای تقریبا ده سال او در واقع زندگی در لس آنجلس که در آن او یک نامزد وزارت امور خارجه در کالیفرنیا موسسه هنر و در آنتیگوا گواتمالا که در آن ریشه های بنیاد اجرا می شود یک هنرمند برنامه اقامت و فضای هنری به نام La Nueva Fábrica. او هنوز هم صاحب این باور نکردنی آپارتمان استودیو است و حتی آن را نگه داشته در خانواده; پسر عموی او در حال حاضر زندگی می کند (و به احتمال زیاد برخوردار است) هوشمند فضای کوچک است.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: من نمی خواهم بگویم من متصل به یک سبک خاص است. نه من تمایل به پایه من گزینه های طراحی در خصوصیات فضا. به حداکثر رساندن نور و ذخیره سازی و ایجاد یکنواختی در سراسر آشپزخانه, اتاق خواب و نشیمن مناطق بودند انتخاب است که بیشتر اطلاع زیبایی از این آپارتمان. که گفت: من همیشه فکر می کردم از آپارتمان به عنوان یک خانه رعیتی در آسمان از آنجا که بسیاری از مبلمان است که شاکر تحت تاثیر و احساس کلی این است که خیلی unfussy و دنج.

الهام: من جلو با الهام از مکان های بسیاری است که آن را سخت برای پیگیری. از تاریخ هنر و طراحی به تاریخ شخصی از طراحی وبلاگ به مجلات قدیمی از Pinterest به بد بو craigslist پست از سفر در سراسر جهان به تماشای مردم فقط پایین خیابان; هیچ کمبود وجود دارد از سبک خارج وجود دارد! یکی از مکان های مورد علاقه من به دنبال الهام هنرمند در خانه چون من دوست دارم زمانی که خطوط بین هنر و معماری تاری. در راه دیوارهای یک آپارتمان فقط نوع دیگری از قاب.

مورد علاقه عنصر: من عاشق نور در این آپارتمان هر دو روز و شب. برای یک خانه کوچک آن را به یک عدد تعجب آور از ویندوز است که سیل آن را با نور و نگه داشتن گیاهان مبارک در طول سال. حتی وجود دارد یک پنجره سقفی در حمام, که باعث می شود کوچک ترین اتاق احساس خیلی بزرگ تر. این شهر باعث ایجاد یک نوع متفاوت از نور نشان می دهد پس از خورشید پایین می رود و زمانی که ماه افزایش می یابد و پنجره در سراسر فریم های تخت خواب آن را به زیبایی. آن کسانی که جزئیات ساخته شده است که من سقوط در عشق با این آپارتمان.

بزرگترین چالش: قطعا سازی! پس از تلاش برای پیدا کردن راه حل های مناسب برای فضای, من تصمیم به طراحی آشپزخانه و مبلمان اتاق خواب از ابتدا. من داوطلب خدمت سربازی به کمک پدر من که در علاوه بر این به یک عکاس و طراح پارچه و لباس است یک سرگرمی معمار و طراحی خانه من مطرح شد ، آشپزخانه کابینت سقف ارتفاع برای فضای اضافی با latticework برای تنفس. تخت زیر شلواری در بالین و در سراسر قاب با گسترده سازی تنه که رول به اتاق نشیمن. تنه یک چوب بالا که آشکار آن را تبدیل به میز تا هشت نفر; تبدیل اتاق نشیمن به اتاق ناهار خوری با چند حرکات.

Proudest DIY: وجود دارد بسیاری از DIYs در این آپارتمان اما اگر من مجبور به انتخاب من می خواهم بگویم که طراحی تخت و کابینت آشپزخانه فوق العاده رضایت بخش به ویژه به دلیل آن را یک پروژه مشترک با پدر و به ما برخی از زمان با کیفیت و خاطرات به اشتراک بگذارید.

بزرگترین زیاده روی: قطعا نوسازی حمام! زمانی که من نقل مکان کرد و در حمام بود و غم انگیز و تنگ: قهوه ای و کاشی با رنگ زرد ذرت بو داده دیوارها و سقف یک پارتیشن دیوار بین حمام و بقیه از حمام و یک گوشه کوچک سینک داخل حمام. به جای دیوار با شیشه و نصب سفید منعکس کننده کاشی ساخته شده همه چیز احساس airier تمیز کننده و روشن تر است.

بهترین توصیه: طبیعت هرگز رنگ آن اشتباه است. هنگامی که آن را شک من در سطح زیرین برگ ها به نشانه ها در سبزی یا مناظر کویر برای تسخیر کرده پالت. در هر خانه من زندگی می کردند در من قرار دادن یک شی شیشه ای در نزدیکی یک پنجره برای ایجاد یک رنگین کمان یا دو. آن را ساده و کمی از سحر و جادو و هرگز نتواند به قرعه کشی یک لبخند. بوی می تواند تحول آفرین ، بخور دادن (و بخور مسابقات!), شمع و دیفیوزر همه هستند اما وجود دارد راه های دیگر را به خانه خود را بوی خوب بیش از حد: من می خواهم به جوش پرتقال و یا تمیز کردن آشپزخانه با لیمو. بیش از هر شی و یا طراحی انتخاب, اما من فکر می کنم که نزدیک شدن به خانه با یک حس قدردانی بزرگترین تفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>