B&A: تیره و تیره رنگ & مورخ آشپزخانه کردم و فوق العاده زیبا و دلفریب, به روز رسانی برای تنها $500

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که آپارتمان تور نیویورک-بر اساس هنرمند و تصویرگر جاستین Russo خانه او صرف 11 سال عطف خود اجاره آپارتمان به یک گرم و رنگارنگ فضا پر از هنر و گیاهان و خلاقیت است. به جز برای او 20 x 15′ که او و دوست پسر پیرس اتکینز تا به حال به روز نشده است.

“آپارتمان من هر چند گرم و دوست داشتنی بود آخرین به روز رسانی در دهه 1960 (آخرین) می گوید:” جاستین. “خانه ساخته شده بود در سال 1925 و آشپزخانه انگشت شست درد. Backsplash شد عدم تطابق پیدا کاشی کف یک تیره رنگ مشمع کف اتاق و کابینت در اصل قهوه ای تیره و چوب و سپس به رنگ سفید است. کل فضا کم نور. پس بقیه آپارتمان به پایان رسید آشپزخانه باقی مانده ملال انگیز. با استفاده از این آشپزخانه یک چاره اندیشی موقت است و آن را تبدیل به یک پناهگاه برای بایگانی اطلاعات ظروف.”

ما در زمان مراقبت از بازسازی آپارتمان ما به آن اواخر 1940s جذابیت (ما مورد علاقه دوران برای دکور فیلم و هنر),” جاستین می گوید. “آشپزخانه جریان نیست و نه آن متناسب با سبک. به هر دو دوست پسر من بودی و من قرنطینه در طول COVID ما تصمیم گرفت از آن زمان مناسب برای عوض کردن بودجه و با استفاده از مواد در دسترس است.” زن و شوهر, وابسته به فروشگاه سخت افزار محلی در آستوریا به نام Bartunek را برای منابع برای آشپزخانه خود پروژه به عنوان آن باز مانده است در طول COVID. “این فروشگاه شد ما رفتن به منبع برای افرادی از داخل و راهنمای ما است.”

زن و شوهر آغاز شده خود را قبل اول دادن کل آشپزخانه تمیز کردن کامل. بعد آنها رنگ کابینت های آبی و پس از آن نقاشی backsplash سفید با استفاده از یک Rustoleum کاشی نقاشی کیت. سخت ترین بخش از کل پروژه طبقه refresh; آنها را به رنگ بر کف به جای retiling آن است. “هر کاشی موجود بود دست نقاشی و خطوط تیز. این بود که باید انجام شود در دو بخش به اتاق می تواند باقی می ماند و کاربردی است. مطابق با لاک الکل زدن به ما بود بزرگترین سردرد” توضیح می دهد که جاستین. آنها همچنین از نصب از راه دور-کنترل چراغ LED در زیر کابینت که آنها در بر داشت در آمازون برای $20.

این پروژه در زمان جاستین و پیرس حدود یک ماه برای تکمیل کار بر روی آن پس از ساعت و در بخش چرا که آنها هنوز هم استفاده از آن برای پخت و پز. شگفت آور خود را در کل آشپزخانه قبل تنها در مورد هزینه $500; جاستین می گوید رنگ و گیاهان بودند که بزرگترین تکه از بودجه.

“هدف نهایی ما این بود که مادر احساس می کنم بخشی از خانه ما—فهرست (و شبیه به باز کردن کارتون صحنه” که Framed Roger Rabbit?’). ما همچنین می خواستم گرما و دعوت اتاق می گوید:” جاستین.

“من عاشق ملکه کابینت بالا,” جاستین اذعان می کند. “این چنین یک لمس کوچک است که می افزاید: زندگی و طراوت و چالاکی. من نیز جزئی به نوار جدید جزیره است. این یک رویا بوده است برای خرید یک دهه است.

“من دوست دارم به طور کلی اثر و خلق و خوی از فضا. خوشحال است و مهمتر از همه جریان را به فضاهای دیگر. اگر من دراز روی تخت من و نگاه به اتاق نشیمن که جاسوسان بیشتر به آن است که یکی از اواسط قرن رویا. جنبه دیگر این است که در چنین زمان از اضطراب و غم و اندوه ما تولید یک آشپزخانه فوق العاده است که به ارمغان می آورد شادی. همچنین در مجموع محله پروژه و نوای آستوریا به عنوان اکثریت از مواد بودند از فروشندگان محلی!”

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im