ایودیا موقت Ram, Mandir به بازگشایی بیشتر ماتورا معابد بسته

Ayodhya's Temporary Ram Mandir To Reopen, Most Mathura Temples To Be Shut

رم mandir: محل جدید از عبادت باز خواهد شد برای جانبازان شروع فردا صبح

ایودیا:

ایودیا معروف معابد خواهد بود بازگشایی در روز شنبه پس از بیش از دو ماه از coronavirus مستند روز پس از مرکز مجاز مکان عبادت برای باز کردن به عنوان بخشی از آنچه که از آن به نام “باز 1”. اما یک علامت سوال در چقدر بلند آنها را ببینید در این روز اولیه با سفر هنوز محدود شده و دولت ساخت درخواست های مکرر برای شهروندان ارشد و کودکان به گام از خانه مگر اینکه مطلقا لازم است.

برجسته ترین نقطه برای باز کردن دوباره در ایودیا خواهد بود که به طور موقت معبد خداوند رم داخل Ram Janmabhoomi یا Lord Ram را در زادگاه. در ماه مارس تا وزیر یوگی Adityanath تا به حال ریاست یک مراسم به حرکت بت Lord Ram از قلع ساختار بود که در آن نگهداری می شود در دهه جدید یک فیبر. رئیس جمهوری سفر کرده بود ایودیا تنها چند ساعت پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 3-هفته مستند.

این محل عبادت باز خواهد شد برای جانبازان شروع فردا صبح با همه اجتماعی فاصله و دیگر هنجارهای. زودتر قلع ساختار نیز می توان با جانبازان با بسیاری از محدودیت های امنیتی – تمام کسانی که محدودیت بیشتری اعمال خواهد شد به راه اندازی بیش از حد.

فقط قبل از COVID -19 همه گیر آمار و هند و اعتماد شکل گرفته توسط مرکز نظارت بر ساخت و ساز از یک رم معبد در شهر نشان داده بود که یک پایه سنگ برای معبد خواهد بود گذاشته شده توسط آوریل این سال که نخست وزیر نارندرا مودی خواهد بود دعوت شده برای این مراسم به ایودیا. این برنامه در حال حاضر به تاخیر افتاد و معلوم نیست که یک تاریخ جدید برای آغاز ساخت و ساز خواهد شد.

در ماه نوامبر سال گذشته دادگاه عالی حکم داد که پس از آن زمین مورد اختلاف در ایودیا خواهد بود با توجه به دولتی اعتماد برای ساخت یک معبد برای خدای Ram و مسلمانان داده خواهد شد و پنج هکتار “مناسب” طرح جاهای دیگر در این منطقه در حکم نقطه عطفی در مذهبی و سیاسی flashpoint که بازیگران سایه در سراسر کشور برای چندین دهه است. پنج قاضی قانون اساسی نیمکت تحویل داده و به اتفاق آرا حکم در میان درخواست های خود برای صلح با رهبران سیاسی و مذهبی و افزایش امنیت در سراسر کشور است.

همچنین بازگشایی در ایودیا معروف است هانومان Gadhi معبد که می بیند بلند از lakhs از مردم در هر سال است. معبد sanitised در روز یکشنبه و محافل اجتماعی فاصله نیز مشخص شده بر روی زمین است.

اما در ماتورا – غرب تا شهر نیز معروف برای آن نقطه عطفی معابد – بسیاری از نقاط برجسته عبادت بسته باقی خواهد ماند بیش از نگرانی های همه گیر.

“برای جلوگیری از گسترش خطرناک coronavirus ما تصمیم گرفته اند برای حفظ معبد بسته تا 30 ژوئن. تنها کارکنان معبد اعتماد اجازه خواهد داشت در داخل” بیانیه ای از مدیریت معروف Banke بیهاری معبد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im