حمل و نقل هوایی وزیر باب دیلن آهنگ و تاب و به چه پرواز به نظر می رسد در حال حاضر

Aviation Minister's Bob Dylan Song Twist To What Flying Looks Like Now

Coronavirus: هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری توییتی این عکس از یک هواپیما

دهلی نو:

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری توییتی است یک عکس از یک هواپیما با مردم در ماسک و پوشش های محافظ بر روی چهره خود را که می تواند تبدیل به یک نگاه آشنا در این ماه آمده است. دولت شده است بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور در میان coronavirus همه گیر در ویژه پرواز.

“این بار آنها در حال تغییر! نه یک صحنه از یک فیلم علمی-تخیلی, فیلمهای, اما یک تصویر از مسافران با چهره سپر پردازنده سنگاپور-بمبئی پرواز فرود آمد که اوایل امروز. اقدامات پیشگیرانه جدید طبیعی است. تغییرات در اینجا به ماندن” آقای پوری توییتی انعکاس یک خط از باب دیلن معروف ترانه “بار آنها Changin”.

طبیعت از سفر تغییر کرده است با توجه به همه گیر با سازمان ملل اجرای مستندات و درخواست از مردم برای عمل اجتماعی فاصله.

عمده ما هواپیمایی گروه تجارت در روز شنبه گفت: این حمایت آمریکا امنیت حمل و نقل آمریکا (TSA) چک کردن درجه حرارت مسافر و مشتری رو به کارکنان در طول بیماری همه گیر.

خطوط هوایی آمریکا که نشان دهنده بزرگترین خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی آمریکا United Airlines خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی جنوب غربی گفت: چک “را اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت برای مسافران و همچنین خطوط هوایی و کارکنان فرودگاه”.

اما این سوال باقی می ماند در مورد آنچه که ما دولت را انجام دهد اگر کسی به درجه حرارت بالا و تبدیل شده بود به دور از یک پرواز آژانس خبری AFP گزارش شده است.

بیش از 1500 سرخپوستان رشته در خارج از کشور بودند عودت روز یکشنبه چهارم بعد از یک عملیات گسترده توسط دولت که شامل ارسال تجاری جت مسافری و کشتی های جنگی نیروی دریایی به بیش از ده کشور جهان است.

صورتحساب به عنوان هند بزرگترین زمان صلح و بازگشت ورزش دولت-اجرای حامل هوایی هند در حال انجام “عملیات Vande بهارات” به برخی از 15000 نفر خانه در 64 پرواز.

سه هندی کشتی های نیروی دریایی را آغاز کرده اند که “عملیات Samudra Setu” را بیشتر میبینم. بازگشت در حال وقوع است در میان ترس است که کسانی که آورده می تواند کمک به گسترش coronavirus در کشور است.

دولت گفته است که مردم تنها با هیچ نشانه ای از عفونت خواهد شد و اجازه بازگشت به و است که آنها را مجبور به انجام 14 روز قرنطینه در هنگام ورود. هند گزارش شده بیش از 60 ، 000 COVID-19 مورد و بیش از 2 ، 000 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de