این پنجمین نشست بین PM مودی و رئیس وزیران پس از مستند آغاز شد. (فایل)

برجسته

 • بحث را حول یک برنامه برای زندگی پس از مارس 17
 • این دیدار با مجموعه ای برای شروع در 3 بعد از ظهر خواهد رفت “تا رسیدگی ادامه”
 • بحران برای هزاران نفر از مهاجران نیز یک کلید دستور کار

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا است که در تعامل با رئیس وزرا امروز در پنجمین چنین مجازی در دیدار با coronavirus بحران است. بحث انتظار می رود به حول یک طرح برای زندگی پس از مارس 17, زمانی که در سراسر کشور مستند با توجه به پایان پس از دوم خود را فرمت. جلسه امروز آغاز شده است که در 3 بعد از ظهر خواهد رفت “تا رسیدگی ادامه” می گویند مقامات. دولت یک قدم دیگر به اجازه می دهد محدود قطار مسافری خدمات از روز سه شنبه که برای رزرو آنلاین شروع به امروز. قطار ویژه (در مجموع 30 سفر) اجرا خواهد شد بین دهلی نو و 14 متحده است.

در اینجا این است که خود را در ده نقطه cheat sheet در این داستان:

 1. یکی از بسیاری از اولین ها در جلسه امروز این است که همه وزرای ارشد را وادار به صحبت می کنند. در جلسات قبلی تمام شد چاک دار به صحبت می کنند.

 2. بحران برای هزاران نفر از مهاجران رشته به دلیل مستند از ماه مارس پایان نیز انتظار می رود به یک نکته کلیدی بحث.

 3. مهاجران چپ بیکاری و بدون غذا و سرپناه راه رفتن به خانه از هزاران کیلومتر دور شده است یکی از قانع کننده ترین مناظر در طول خاموش کردن.

 4. حتی پس از قطار ویژه آغاز شده در حال اجرا از متحده به مهاجران دانش آموزان و دیگران صفحه اصلی ناامیدی به پایان رسیده است برای بسیاری از.

 5. یک بسته اقتصادی برای کمک به مهاجران صنايع کوچک و متوسط و کمک به احیای مصرف نیز در دولت به انجام لیست.

 6. رئیس وزرا انتظار می رود به فشار برای افزایش فعالیت های اقتصادی در یک کالیبره شیوه به عنوان مرکز وزن مدرج خروج از 54 روز مستند. در جلسه روز یکشنبه دولت, رئیس دبیر گفت: کابینه وزیر راجیو Gauba که در حالی که حفاظت لازم است از COVID-19 فعالیت های اقتصادی باید به شدت.

 7. ایالات متحده خواستار آن شدند که در صورت مدرج خروج از این مستند بر اساس قرمز و نارنجی و سبز مناطق, دولت, دولت مجاز به تصمیم گیری که در آن محدودیت می تواند کاسته شود.

 8. در میان سنبله در COVID-19 موارد در کشورهای مانند ماهاراشترا گجرات و تامیل نادو خروج از مستند خواهد بود دشوار تماس بگیرید.

 9. هر چند تعداد موارد نشان داد که بزرگترین جهش در دوشنبه هند نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته بهبود نرخ 31 درصد است.

 10. صبح امروز تعدادی از coronavirus بیماران است 67,152 با 4,213 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. میزان بهبودی در ایستاده بود 31.14 درصد صبح امروز یک بهبود قابل توجهی بیش از 26.59 درصد ثبت شده تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de