در PM در دیدار با Coronavirus متحده تقاضا مالی بسته: 10 امتیاز

مستند خروج از طرح: این 5 جلسه بین ساعت و وزرای ارشد پس از مستند آغاز شد.(فایل)

برجسته

 • بحث را حول یک برنامه برای زندگی پس از مارس 17
 • این دیدار با مجموعه ای برای شروع در 3 بعد از ظهر خواهد رفت “تا رسیدگی ادامه”
 • بحران برای هزاران نفر از مهاجران نیز یک کلید دستور کار

دهلی نو: استقلال در شناسایی و برنامه نویسی رنگ coronavirus آمار مناطق و مرکزی بسته اقتصادی برای جبران از دست دادن درآمد در طول مستند دو کلید مطالبات متحده در طول ماراتن ویدئو کنفرانس امروز با نخست وزیر نارندرا. چهار ایالت از جمله پنجاب و آسام خواسته اند برای گسترش مستند. دیگران مانند تامیل نادو و Telangana خواسته است که راه آهن و ترافیک هوایی نمی شود آغاز شده است. بنگال وزیر Mamata بانرجی درگیر در یک چهره با این مرکز را متهم کرد که در آن از تبعیض و بازی سیاست است. در سخنان افتتاحیه خود برای پنجمین مرکز دولتی مشاوره — به معنای تمرکز بر زندگی پس از مارس 17, زمانی که مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به — نخست وزیر گفت: “قبل از گرفتن مشخصات در نظر گرفته و این بار ما تصمیم به دعوت رئیس جمهور صحبت می کنند”.

در اینجا این است که خود را در ده نقطه cheat sheet در این داستان:

 1. Mamata بانرجی یکی از اولین بار به صحبت می کنند و گزارش شده که با حمله به مرکز و گفت “با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای” برای بازی سیاست است. “این است که زمان برای انجام سیاست نمی ارعاب و تهدید فدرال ساختار” بنگال وزیر گفت.

 2. دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: فعالیت های اقتصادی باید از سر در پایتخت به جز در coronavirus مهار مناطق که در سخت مستند به بررسی گسترش ویروس.

 3. تامیل نادو وزیر E Palanisami خواست PM مودی نه به از سرگیری پرواز و قطار در این ماه. تامیل نادو به خصوص در چنای دیده شده است یک افزایش در coronavirus موارد, او گفت:.

 4. از سوی دیگر آندرا پرادش وزیر Jagan موهان ردی گفت: این مهم به بازگشایی بازارهای کشاورزی, حمل و نقل عمومی و بازارها و مراکز خرید با برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای جلوگیری از عفونت. “ظاهر خواهد شد و احیای اقتصاد” Jagan Reddy این گزارش گفت:.

 5. کرالا وزیر Pinarayi Vijayan توصیه می شود که راه آهن و جاده و ترافیک هوایی اجازه داده می شود با محدودیت و مترو سفر اجازه داده می شود در حداقل قسمت های آسیب دیده از دولت است. “دولت باید با توجه کافی و انعطاف پذیری اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی منوط به ویروس پروتکل” آقای Vijayan گفت.

 6. رئیس وزرای مانند پنجاب Amarinder سینگ خواستار آن شدند که در صورت مدرج خروج از این مستند بر اساس قرمز و نارنجی و سبز مناطق ادارات دولتی مجاز به تصمیم گیری که در آن محدودیت می تواند کاسته شود.

 7. تمام متحده نگرانی در مورد بحران برای هزاران نفر از مهاجران رشته به دلیل مستند از ماه مارس رسید. مهاجران چپ بیکاری و بدون غذا و سرپناه راه رفتن به خانه از هزاران کیلومتر دور شده است یکی از قانع کننده ترین مناظر در طول خاموش کردن.

 8. حتی پس از قطار ویژه آغاز شده در حال اجرا از متحده به مهاجران دانش آموزان و دیگران صفحه اصلی ناامیدی به پایان رسیده است برای بسیاری از.

 9. اقتصادی اقدامات برای کمک به مهاجران صنايع کوچک و متوسط و کمک به احیای مصرف نیز مورد بحث قرار گرفت.

 10. هر چند تعداد موارد نشان داد که بزرگترین جهش در دوشنبه هند نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته بهبود نرخ 31 درصد است. صبح امروز تعدادی از coronavirus بیماران است 67,152 با 4,213 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>