در ساعت مودی Mamata بانرجی را Cyclone بررسی مشخص اجتماعی فاصله

At PM Modi, Mamata Banerjee's Cyclone Survey, A Marked Social Distancing

به عنوان ساعت مودی وارد بنگال به بررسی طوفان آسیب های فشار نشان داد.

کلکته:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز اعلام کرد 1,000 تومان کرور روپیه کمک برای West Bengal پس از یک تور هوایی از دولت که در آن 80 نفر کشته شده اند و زیرساخت شده است به شدت آسیب دیده توسط طوفان Amphan.

“ما را حمایت بنگال در این ساعت از فاجعه با کمک توانبخشی و بازسازی. همه ما می خواهیم West Bengal به جلو حرکت می کند. مرکز همیشه ایستاده با, West Bengal در این آزمایش بار گفت:” نخست وزیر تشریح کمک مالی به بنگال به عنوان “پیشبرد موقت کمک”.

وزیر Mamata بانرجی که نشسته بود در یک فاصله از او به عنوان بخشی از ویروس احتیاطی بعد از آن به رسانه ها گفت که نخست وزیر نمی روشن شدن این که آیا آن را یک “پیشرفت و یا یک بسته”.

او گفت: “او بعد از آن تصمیم بگیرد اما او گفت: آن را ممکن است پیشرفت نیز می باشد. من گفتم: هر چه شما را به شما تصمیم بگیرید ما به شما جزئیات” خانم بانرجی به رسانه ها گفت.

“در این ساعت از بحران ما احساس می کنیم که ما باید با هم کار کنند. وجود دارد بنابراین بسیاری از مناطق که در آن آنها می تواند به ما کمک کند, دولت نیز وجود دارد در این کشور و دولت مرکزی نیز وجود دارد. اگر وجود دارد یک بحران همه باید با هم کار کنند” گفت که وزیر شده است که رنجش از آنچه او تماس مرکز قلدری و دخالت در دولت و چه کسی را متهم PM مودی از محروم بنگال از بودجه.

خانم بانرجی را در تعامل با حاکم BJP شده اند به تدریج acrimonious به عنوان بنگال سر به انتخابات سال آینده است.

به عنوان ساعت مودی وارد بنگال به بررسی طوفان آسیب های فشار نشان داد. اجتماعی فاصله بود منظور از روز از فرودگاه به بررسی هلیکوپتر به کنفرانس مطبوعاتی بعد.

در عکس هایی که جلب نظر رسانه های اجتماعی خانم بانرجی دیده می شد راه رفتن جلوتر از ساعت مودی پس از استقبال از او.

در هلی کوپتر بنگال فرماندار Jagdish Dhankar نشسته روبروی PM در حالی که خانم بانرجی نمی شد در همان قاب است.

در این جلسه PM مودی گفت: مرکزی تیم خواهد بررسی آسیب.

“در این ساعت ما نیز رو به کروناویروس بحران است. سرود برای مبارزه با کروناویروس و سرود برای مبارزه با طوفان کاملا مخالف است. در تاج مردم باید اقامت جایی که آنها هستند و اجتماعی رعایت فاصله. در cyclone مردم را به حرکت به ایمنی” نخست وزیر که با استفاده از یک روسری به عنوان یک ماسک در طول سفر خود اظهار داشت.

“با وجود این تناقضات, West Bengal در حال مبارزه هست.”

گردباد از طریق سواحل بنگال در یکشنبه ترک یک دنباله از تخریب با هزاران نفر از خانه های آسیب دیده و درختان و قطب الکتریکی بی خانمان. ایالت کلکته دچار آسیب بزرگ به عنوان خروش باد پاره کردن سقف و دیوار و درخت و خروج از جاده ها مسدود شده است.

خانم بانرجی خواسته بود نخست وزیر برای بازدید از این دولت که به گفته او تا به حال دچار آسیب تومان ارزش 1 لاخ کرور.

این ساعت مودی اولین سفر خارج از دهلی نو در 83 روز که او همچنان در دهلی نو به دلیل در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>