حداقل 12 کشته و دهها Amphan Wrecks قطعات بنگال, خانه های تخریب شده

طوفان Amphan: بیش از پنج لاخ مردم گرفته شده بود به پناهگاه در بنگال و بیش از یک لاخ در Odisha.

کلکته: طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان در خلیج بنگال در سال, کشته شدن 12 نفر در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز چهارشنبه. قدرتمند cyclone تخریب هزاران خانه, ترک مقامات در تلاش برای سوار شدن تلاش های امدادی در میان coronavirus بحران است. بنگال در زمان فشار از طوفان Amphan که خمرهای شکل به ساحل با gusting بادها تا 185 کیلومتر در ساعت است. خانم بانرجی گفت: تاثیر Amphan بدتر از coronavirus همه گیر و ادعا کرد که خسارات ناشی از این توفان می تواند در منطقه Rs 1 لاخ کرور. بیش از پنج لاخ مردم گرفته شده بود به پناهگاه در بنگال و بیش از یک لاخ در Odisha.

 1. حداقل در دو منطقه شمال و جنوب 24 Parganas منطقه شده اند به طور کامل از ضرب و شتم توسط یکی از قوی ترین طوفان به آمار منطقه در چند سال.

 2. “منطقه پس از منطقه را ویران شده است. ارتباطات مختل گفت:” خانم بانرجی و اضافه کرد که اگر چه 5 لاخ مردم شده بود تخلیه کردند مقامات دولت تا به حال به طور کامل پیش بینی شدت طوفان است. با باران ادامه دارد, او گفت: سخت ترین بازدید مناطق نمی شد فورا در دسترس است.

 3. “من نشستن در اتاق جنگ. دفتر من در Nabanna است تکان دادن. من مقابله با یک وضعیت دشوار در جای پای جنگ. این طوفان به احتمال زیاد برای ادامه تا نیمه شب” خانم بانرجی در بیانیه ای گفت در شب چهارشنبه.

 4. در ایالت کلکته بادهای قوی روبترقی ماشین و قطع درختان و برق لهستانی. بخش هایی از این شهر را در تاریکی فرو برد. خیابان ها بودند از اب اشباع و درختان بی خانمان.

 5. کلکته فرودگاه که همچنان بسته باقی مانده بود آب گرفتگی و بسیاری از ساختارهای درون آسیب دیده است.

 6. کلکته و چندین مناطق دیگر مواجه قطع برق در شب با قدرت عرضه بازسازی و تنها در اواخر شب.

 7. Amphan ذخیره کردن حدود 270 کیلومتری شمال-شمال شرقی کلکته که از 5:30 صبح امروز, آب و هوا بخش گفت. آن را بسیار به احتمال زیاد برای ادامه حرکت در این جهت و تضعیف بیشتر به یک افسردگی عمیق در طول سه ساعت و به افسردگی پس از شش ساعت ملاقات کرد.

 8. ملی در واکنش به این فاجعه زلزله SN Pradhan گفت: طوفان “دو چالش” برای این کشور در میان مبارزه با کروناویروس

 9. با دریا مجموعه باقی می ماند, خشن, امروز, ماهیگیران توصیه شده است نه به سرمایه گذاری به شمال خلیج بنگال و خاموش شمالی اوریسا و بنگال.

 10. طوفان Amphan تنها دوم “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از پرونده آغاز شد و برای اولین بار پس از سال 1999. Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در سال 1999.

 11. “Amphan” تلفظ به عنوان “Um-جناس” به معنی آسمان است. نام داده شد, تایلند در سال 2004 سال پیش. طوفان است که به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر در ویساکاپاتنام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید