حداقل 10 کشته در یک شب داد و بیداد تیراندازی در کانادا مسلح کشته

At Least 10 Killed In Overnight Shooting Rampage In Canada, Gunman Killed

یک شب داد و بیداد گرفت در سراسر روستایی نوا اسکوشیا. (بازنمودی)

مونترال کانادا:

یک فرد مسلح کشته و حداقل 10 نفر در یک شبانه تیراندازی داد و بیداد در سراسر روستایی, Nova Scotia, قبل از اینکه مرده را بعد از یک ساعت بلند, manhunt, کانادا فدرال, پلیس گفت:.

قبلا شناخته شده به عنوان 51 ساله گابریل Wortman مظنون شده بود در اجرا از شنبه شب هنگامی که پلیس هشدار داده شد به عکس اخراج در جامعه کوچک Portapique حدود 100 کیلومتر (60 مایل) از هالیفاکس سرمایه اقیانوس اطلس استان است.

چندین قربانیان کشف شد هر دو داخل و خارج از یک خانه در این شهر به عنوان پلیس راه اندازی 12 ساعت تعقیب جنایتکاران در سراسر استان به صورت مشکوک.

“ما نمی باید نهایی شمارش” سخنگوی پلیس کریس آب و هوا یک کنفرانس خبری گفت. “آن را در بیش از 10. آن را تقریبا به طور قطع خواهد شد بیش از 10. چقدر بیش از 10 من نمی دانم.”

قربانیان شامل یک افسر پلیس سوار سلطنتی کانادا در حالی که یک افسر دوم مجروح شد.

“جستجو برای مظنون به پایان رسید این صبح است. که مظنون واقع شد. و من می توانم تایید می کنند که او مرده است” گفت: آب و هوا.

پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ نشانه ای از انگیزه در این مرحله است.

“آنچه من می خواهم بگویم این است که به نظر می رسد حداقل در بخش بسیار تصادفی در طبیعت” گفت: آب و هوا.

فرد مسلح که بنا به گزارش ها ساخته شده و دندان مصنوعی برای زندگی کشف شد رانندگی چه شبیه یک وسیله نقلیه پلیس قبل از تعویض ماشین با توجه به RCMP که توییتی چندین بار که او یک افسر و هشدار او در نظر گرفته شد “مسلح و خطرناک است.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو