در لاداخ PM مودی پیام قوی در برابر “توسعه طلبی”

ساعت مودی در Ladakh: ساعت مودی رسیده لاداخ در اوایل صبح.

برجسته

  • ساعت مودی خطاب به سربازان در طول یک سفر به لاداخ
  • ساعت بازدید از خدمت به عنوان یک بیانیه قدرتمند در برابر چینی تجاوز
  • “ضعیف هرگز نمی تواند تحقق صلح شجاع انجام” ساعت مودی گفت:

Ladakh/ دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به سربازان در طول یک سفر به یک پست رو به جلو در Ladakh امروز گفت: “ضعیف هرگز نمی تواند تحقق صلح شجاع انجام دهد.” توصیف سربازان به عنوان “بریوز خاک” نخست وزیر گفت: “دشمن دیده است خود را در آتش و خشم,” ارائه, قوی, پیام مستقیم به چین پس از 15 ژوئن برخورد که در آن 20 سرباز کشته شدند در عمل است.

“عصر توسعه طلبی است و بیش از این سن از توسعه است. تاریخ گواه است که توسعه نیروهای هر دو را از دست داده و یا مجبور شدند به نوبه خود گفت:” نخست وزیر ذکر نه چین.

“هر هندی در سراسر جهان به ویژه در هند به این باور است که همه شما می توانید ارائه و نگه داشتن ملت قوی و امن است. شجاعت خود را بالاتر از ارتفاع که در آن شما مستقر هستند. سلاح های خود را به عنوان قوی به عنوان کوه است که شما را احاطه کرده. اعتماد به نفس خود را تعیین و اعتقاد به اتل (غیر منقول) به عنوان قله ها در اینجا.”

PM بازدید به عنوان یک بیانیه قدرتمند در برابر چینی تجاوز در خط کنترل واقعی (LAC) از اوایل ممکن است که تشدید به یک نزاع و جدال مرگبار در 15 ژوئن است که در آن 20 سرباز کشته شدند و بیش از 70 مجروح شدند. ارتش منابع گفت: 45 چینی سربازان کشته و یا مجروح شدند.

شعارهای “بهارات ماتا کی jai” و “Vande Mataram” شکست زمانی که او وارد Nimu اوایل امروز. یک ویدئو نشان داد سربازان تشویق به عنوان نخست وزیر رفت و در میان آنها به همراه رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane. او پرواز با هلی کوپتر به Nimu, 11,000 فوت در هیمالیا و در بانک ها از رودخانه ایندوس.

ساعت مودی اولین تعامل با سربازان از ارتش و نیروی هوایی هند و تبت پلیس مرزی در استتار چادر. او خطاب به نیروهای نظامی است.

“ما دشمنان خود را دیده اند آتش و خشم خود را,” او گفت: پرداختن به چهاردهم سپاه ارتش در له است که به نام آتش و خشم سپاه.

ساعت مودی همچنین در بازدید از یک بیمارستان که در آن چند سرباز زخمی در برخورد نقاهت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im