در 4.2 درصد رشد تولید ناخالص داخلی در 2019-20 بدن افت می کند به 11 سال اخیر: 10 امتیاز

At 4.2%, GDP Growth In 2019-20 Slows Down To 11-Year Low: 10 Things To know

هند تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد 3.1 درصد در ماه های ژانویه-مارس رسمی داده ها نشان داد در روز جمعه. که خیلی بهتر از اقتصاددانان تخمین می زند اما هنوز پایین تر از گسترش 4.1 درصد برآورد شده در سه ماهه قبلی است. با که سالانه توسعه در تولید ناخالص داخلی بود در 4.2 درصد در سال مالی 2019-20 مارک بالاترین سرعت رشد را در 11 سال است. نرخ رسمی تولید ناخالص داخلی گسترش می آید روز پس از این کشور وارد سومین ماه از مستند با چند استثنا برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که مانع در حال حاضر کاهش اقتصاد و بسیاری از کسب و کار به اصلاح عملیات منجر به هزاران زیان کار است.

در اینجا 10 چیز که در مورد تولید ناخالص داخلی امروز منتشر شد:

  1. ميانه هوا از یک نظرسنجی از اقتصاددانان توسط خبرگزاری رویترز به حال ثابت رشد تولید ناخالص داخلی در 2.1 درصد در سه ماهه آخر سال مالی 2019-20 با پیش بینی در محدوده بین +4.5 درصد و -1.5 درصد است.c

  2. با دیتا برای آخرین سه ماهه رشد تولید ناخالص داخلی برای سال مالی – به پایان رسید که در تاریخ 31 مارس – در آمد در 4.2 درصد به عنوان COVID-19 مستند تحت تاثیر تولید و خدمات بخش. در سال مالی 2018-19 از تولید ناخالص داخلی کشور در حال گسترش 6.1 درصد است.

  3. تولید ناخالص داخلی نرخ رشد قبلی چهارم شد و همچنین تجدید نظر رو به پایین. برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 2019 تولید ناخالص داخلی بود تجدید نظر رو به پایین به 4.1 درصد از 4.7 درصد است. به همین ترتیب تولید ناخالص داخلی آمریکا در 4.4 درصد در ماه سپتامبر سه ماهه و 5.2 درصد در ماه ژوئن سه ماهه قبلی سال مالی است.

  4. در یک بیانیه رسمی ملی دفتر آمار (سازمان خدمات ملی) گفت: تولید ناخالص داخلی جریان داده ها از نهادهای اقتصادی نهفته بود با توجه به کروناویروس ناشی مستند.

  5. “برخی از این واحدها هنوز به از سرگیری عملیات و با توجه به این واقعیت است که زمان قانونی-خطوط برای ارسال لازم بازده مالی تمدید شده است توسط دولت این تخمین ها بر اساس داده های موجود در” آمار دفتر گفت.

  6. در اوایل این ماه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman دقیق پولی و مالی محرک تومان ارزش 21 لاخ کرور برای محافظت از کشور از اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

  7. بسیاری از اقتصاددانان در حال حاضر کاهش بینی خود را برای سال مالی جاری با برخی حتی هشدار در مورد احتمال رکود اقتصادی با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از مستند.

  8. برخی می گویند آوریل-ژوئن اعداد را به یک تصویر واضح تر از آسیب های ناشی از کوروناویروس به اقتصاد است.

  9. با خدمات گرفتن دست کشیدن آمریکا مبتنی بر گلدمن ساکس گروه می بیند اقتصاد هند قرارداد با رکورد 5 درصد در 2020-21.

  10. بخش خدمات حساب برای 55 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور و رکود در خروجی باعث اثرات موج دار شدن در شغل و رشد اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>