استخر پیش ساخته چیست؟

گنج شاهیگان همچنین یکی از نسخههای محدود اوستا را در اختیار داشت که احتمالاً یکی از همان نسخههایی است که نسخه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

گنج شاهیگان همچنین یکی از نسخههای محدود اوستا را در اختیار داشت که احتمالاً یکی از همان نسخههایی است که نسخه خطی موجود امروزی اوستا از آن مشتق شدهاست. با ساخت استخر خانگی، میتوان از ورزش و تفریح بی نظیر شنا در خانه خود استفاده کرد و آرامش و سلامتی را برای خود و خانواده هدیه گرفت همچنین یک جز زیبا و لاکچری برای خانه به حساب می آید و ارزش افزوده بسیاری برای ملک به همراه خواهد داشت. پس از آن استخر پیش ساخته خود را سرپا کرده و قسمتهای پایینی بدنه برزنتی را به پایهها متصل کنید تا استحکام پایهها بهتر شده و در حالت اصلی خود قرار بگیرد، پس از این مرحله نصب بدنه اصلی استخر پیش ساخته شما به پایان میرسد. اینتکس برای ساخت بدنه بیشتر استخر های پیش ساخته فریمی خود از پارچه برزنتی و یا پی وی سی چند لایه و پلی استر استفاده کرده است که هر دو جنس از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . ساخت استخر بزرگ، به روش بتنی بهترین پیشنهاد در ابعاد و مقیاس بزرگ است، اگر انتظار دارید استخر شما در این ابعاد با دوام باشد، سرمایه گذاری روی ساخت استخر بتنی، می تواند در طولانی مدت هزینه تعمیرات را کاهش دهد.

همچنین شامل یک فریم فلزی از نوع استیل هستند که از طریق زبانههایی که روی آن تعبیه شده است به محفظه استخر متصل میشوند تا یک قاب مربع یا دایرهای شکل را تشکیل دهند. پس از آن که قالب کلی در این استخر ها تعبیه شد، پارچه برزنتی روی سطح استخر ها را پوشش می دهد. استخرهای ایرتکس با سازه مستحکم آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده و برای پوشش از پی وی سی الیاف دار بسیار مستحکم استفاده شده است ملزوماتی چون نردبان ، روکش استخر ، زیر انداز استخر نیز در کنار این محصول تولید میشود .. و شما به راحتی میتوانید استخر خود را در بهترین نقطه ویلا و یاغ خود قرار دهید و در صورت نیاز میتوانید استخر را جمع آوری و مکان استخر را تغییر بدهید. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس؛ تكنولوژی فايبرگلاس، برای اولين بار در سال ١٩٣٠ ميلادی در آمريكا و در صنعت هواپيما سازی مورد استفاده قرار گرفت و از سال ١٩٩٠ به بعد در طرح ها و شكل های مختلفی از استخرها وارد بازار شد.

از مهمترین مزایای استخر سرپوشیده، می توان امکان شنا کردن در تمام طول سال و کمتر شدن هزینه های مربوط به سرویس و نگهداری استخر را نام برد. فراتر از این ساختار بدنه آن بسیار مقاوم و بادوام است و از مواد محکم تری ساخته شده که دیگر نیازی نیست تا 25 سال آینده استخر را عوض کنید. اگر به دنبال دوام و ماندگاری بیشتری هستید ساخت استخر بتنی خانگی، فکر خوبیست. این استخر مناسب افرادی است که ملک مناسب برای حمل استخر با کامیون و جرثقیل را دارند و حاضر هستند که پول بیشتری برای شنای خود به نسبت استخر پیش ساخته پی وی سی پرداخت کنند. برای ساخت استخر سرپوشیده، علاوه بر هزینه های مربوط به احداث استخر باید هزینه های مربوط به ساخت فضایی که استخر در آن احداث شده است را نیز متحمل شد به همین خاطر استخر سرپوشیده نسبت به استخر روباز هزینه ساخت بیشتری دارد.

نصب قرنیز استخر پیش ساخته : با توجه به شرایط آب و هوایی نصب قرنیز و استخر ممکن است چند روز تا دو هفته طول بکشد. همانطور که گرانش آب استخر را به پایین میکشد، با توجه به نوع فیلتر شما که ماسه، خاک دیاتومه، پارچه یا هر چیز دیگر باشد، این ذرات را میگیرد. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، بخاطر شرایط ویژه ای که دارد پیشنهاد بسیار خوبی برای ساخت استخر در باغ؛ می باشد. اما مزایای استخر پیش ساخته فایبرگلاس، در ادامه ذکر می شود. استخر روکش وینیل، گزینه مناسبی است. استخر سرپوشیده، برای مکان هایی که دمای هوا کم است و امکان ساخت استخر در فضای باز وجود ندارد انتخاب بسیار مناسبی می باشد. امروزه با پیشرفت علم و تكنولوژی و برای استفاده بهینه از زمان، انواع استخر پیش ساخته در ساختمان ها و هتل ها و ویلاها و… عایق های پلیمری استخر یا برزنت هایی که به عنوان پوشش از آن ها استفاده می کنند، مقاومت لازم در برابر اشیاء تیز و برنده و داغ را نداشته و در صورت پاره شدن باید به کلی عوض شوند. Da ta h​as been g​en​er at​ed  wi​th t he he​lp of G SA  C​on᠎tent G​enerat or​ D​emov​ersi​on!