دو مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده روی پاس بازار بورس نیویورک (NYSE) در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری گتی ایماژ

در خلق و خوی حاکم در بازار در حال حاضر است و نه صعودی و نه نزولی بلکه befuddled.

برای سرمایه گذاران در تلاش برای ارزیابی احساسات در میان دیگر سرمایه گذاران و معامله گران ثابت انجام یک راه برای مرتب کردن بر اساس آنچه شرط محبوب هستند که تم بازی و که در آن نهفته است شاخص جهت است که می تواند بزرگترین شگفتی.

جمع آوری تمام خوانش با هم منجر به یک حس است که اجماع دچار سردرگمی بیشتر از محکومیت.

و چه کسی می تواند سرزنش جمعیت در اینجا. S&P 500 با تجربه سریعترین 30% افت از یک رکورد در تاریخ در معنای واقعی کلمه بی سابقه عمدی توقف بسیاری از تجارت جهانی. از به ندرت دیده می شود وحشت سطوح و عمیقا شدید کف فروش, شرایط سهام جامعی در سریعترین 35% تجمع در بیش از 80 سال به دست آوردن 60 درصد کاهش اما هنوز هم بدون حمایت زیادی از بهبود زمان واقعی شاخص های اقتصادی.

بازار ساخته شده است که یک سر نخ ریسی رفت و برگشت, اما راه های دیگر رفته هیچ جا: S&P بوده است وری در یک محدوده برای حدود یک ماه در نزدیکی سطح اول رسید و در اوایل سال 2018 است. حدود نیمی از سهام بزرگ را بیش از 30 درصد از آنها بالا و در عین حال در مجموع شاخص S&P حمل بالاترین ارزش گذاری بر اساس پیش بینی یک سال درآمد از سال 2002.

کسانی که مایل به ایجاد یک contrarian صعودی مورد سهام بر فرض که اکثر سرمایه گذاران بیش از حد محتاط می توانید نقطه به سرمایه گذاران خرده فروشی نظرسنجی و صندوق جریان می یابد.

هفتگی انجمن آمریکایی از سرمایه گذاران فردی نظرسنجی در هفته گذشته نشان داد نزولی پاسخ دهندگان شماره بیش از 50 درصد دو برابر کسانی که می گفتند که صعودی در سهام بیش از شش ماه. خرس باید بیش از 50 درصد برای سه چهار هفته اخیر کاملا غیر معمول به خصوص زمانی که S&P است که بسیار دور از آن پایین هر دو در قیمت و زمان است.

منبع: AAII

سرمایه گذاران کشیده یکی دیگر از 6 میلیارد دلار از وجوه سهام در آخرین هفته با توجه به صندوق ردیاب EPFR گرفتن سال-به-تاریخ خروج خالص به 40 میلیارد دلار. ضمن عظیمی 1.2 تریلیون دلار بوده است نقل مکان کرد و از خطر دارایی و به صندوق های بازار پول. این به وضوح نشان می دهد بلندمدت عمومی سرمایه گذاران در موضع دفاعی.

اما آنچه در مورد جوانب مثبت ؟

در عین حال آن را بیشتر یک تصویر مخلوط زمانی که سرمایه گذاران حرفه ای تاکتیکی معامله گران و بازار بر اساس شاخص های رفتاری کشیده به قاب.

استراتژیست به دنبال ایجاد پست و پول داغ تبدیل شده است کمی بیش از حد حریص در کوتاه مدت باید به استناد یک شیب افت در CBOE قرار داده/تماس نسبت که نشان دهنده کاهش تقاضا برای حرکت نزولی حمایت می کند. در حالی که در پایین – و این نسبت ظهور بالاتر در طول روز پنجشنبه اندکی متلاطم فروش در بازار — آن را قطعا به معنی معامله گران اجازه گارد خود را.

پس از آن است وجود دارد افزایش در جدید آنلاین-کارگزاری حساب دهانه در میان سرمایه گذاران جوان تصرف در بازار بزرگ رها و کسانی که در خانه گیر کرده و به دنبال اقدام توضیح داده شده در هفته گذشته است. بسیاری از محبوب ترین سهام در میان مشتریان از مبتدی متمرکز بر سرمایه گذاری برنامه Robinhood پایین هستند-به اشتراک گذاری-قیمت نام تجاری, سهام شده اند که با چکش همراه با نظری اقتصاد جدید نام هایی مانند تسلا.

هجوم کمتر-سرمایه گذاران با تجربه تر است نشانه ای از frothiness از ترس ، و دیوید Tepper میلیاردر سرمایه گذار و موسس Appaloosa, مدیریت هفته گذشته در CNBC اشاره کرد “جیب” بیش از حد در بازار از جمله اهداف ویژه خرید وسایل نقلیه عمومی شرکت هایی که جمع آوری پول نقد و سپس جستجو برای یک کسب و کار به خرید). سهام آغاز شده است که در این راه شامل Virgin Galactic و DraftKings.

پس از آن وجود دارد احساسات خوانش که خنثی هستند مبهم و یا جبران.

سهام-قرار گرفتن در معرض اختیاری مدیران در انجمن ملی فعال مدیریت سرمایه گذاری بررسی است که در اطراف خنثی در 57 درصد و در واقع فروکش کرده است از خود واکنش-تجمع اوج.

انجمن ملی سرمایه گذاری فعال مدیریت نظرسنجی

منبع: NAAIM

و اندازه گیری ساخته شده را به تصرف خطر اشتهای سرمایه گذار و موقعیت به طور گسترده تر در برخی از اختلاف نظر ها.

سرخوشی?

سیتی گروپ استراتژیست Tobias Levkovich نگه می دارد وحشت-Euphoria شاخص بر اساس چندین بازار-فعالیت خوانش که در هفته گذشته ضربه در برابر سرخوشی منطقه آستانه طراحی شده است تا منعکس کننده یک احتمال است که S&P 500 پایین تر خواهد بود در 12 ماه زمان است.

و در عین حال بانک مرکزی آمریکا مایکل Hartnett نگه می دارد و یک هفتگی Bull & Bear شاخص جانبه صندوق موقعیت اعتباری-بازار تکنیکی صندوق جریان و سهام-بازار وسعت — که باقی مانده است دوخته صفر و حداکثر نزولی سطح سه هفته.

جوش همه را و آن را عادلانه می گویند سرمایه گذاران در مجموع مردد هستند در مسیر برای سهام و اقتصاد در یک بازار که هر دو تا مقدار زیادی و مورد ضرب و شتم پایین فوق العاده با حمایت از نقدینگی از سوی فدرال رزرو, اما شرکت های استقراض به شدت به سادگی برای پوشش هزینه های.

گاهی اوقات-whippy چرخش از غالب برندگان (mega-درپوش رشد زیست فناوری طلا, اینترنت, سهام) به افسرده دول عقبمانده (بانک های کوچک-کلاه انرژی) را نشان می دهد این بازی این است که تا حد زیادی در دست سیستماتیک سرمایه گذاری برنامه های pinging بین حرکت تاکتیک و معنی-بازگشت به شرط.

مجبور به توصیف احساسات به نظر می رسد محتاط تر از اعتماد به نفس. نوار خود عمل کرده است که اگر سرمایه گذاران احساس تحت سرمایه گذاری در سهام. در هفته گذشته پنجمین بار پس از آوریل دو روز کاهش در شاخص S&P موفق به کشش از دست دادن خط به سه.

S&P 500 ممکن است تعریف موقت با اوج ناتوانی خود را به کرک بالای 2950 در چند اخیر تلاش می کند اما افت به پایین 2700s یا حتی 2650 خواهد دست نخورده نگه داشتن مفهوم یک کانال حرکتی افقی محدوده به خوبی خاموش مارس پایین.

چه روشن است که هر کسی buttressing مثبت مورد ادعا “هر کس نزولی” و کسانی که خواستار عمیق نزولی بر این تصور است که “هر کس بیش از حد صعودی” به همان اندازه غیر قابل اعتماد در حال حاضر.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im