آسام سیل زده شمارش جهش به 30,000 میان بزرگترین COVID-19 سنبله

Assam Flood-Affected Tally Jumps To 30,000 Amid Biggest COVID-19 Spike

NDRF پرسنل امداد و نجات سیل زده مردم در Lakhirpur منطقه در گلپرا منطقه

گواتی:

به عنوان آسام هایش با یک شیب افزایش تعداد coronavirus موارد با بازگشت رشته مهاجران دولت است که در حال حاضر آمار آن موج اول فلش سیل در این سال است. روز دوشنبه آسام عبور کرده 500 COVID-19 موارد در زمانی که سیل تحت تاثیر قرار مردم در پنج ولسوالی زیر متوسط تا سنگین باران به عنوان اثر پس از طوفان Amphan.

بیش از 30 ، 000 مردم در مواجهه با سیل در مناطق لخیمپور, Dhemaji, دیبروگره, Darrang و گلپرا. 127 روستا متاثر شده اند و 579 hectres از محصول زمین در حال حاضر زیر آب دولت گفت.

این می آید در یک روز زمانی که بالاترین تک-بعد سنبله از 156 موارد در زمان خود COVID-19 شمارش به 548 از جمله 62 که بهبود یافته اند و چهار نفر کشته شده اند.

گلپرا بدترین آسیب دیده منطقه توسط سیل با نزدیک به 23000 نفر در سال 89 روستاهای آسیب دیده. سی و سه امداد اردوگاه نیز باز شده است تا در منطقه که در آن بیش از 8000 نفر منتقل شده با توجه به سیل گزارش آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA).

آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما در روز دوشنبه گفت که با یک تهدید از سیل عظیم در طول coronavirus بحران بلندی زیادی این امر می تواند عاقلانه برای افرادی که در گیر کرده در خارج از کشور به بازگشت در ماه ژوئن 10, به طوری که دولت تغییر تمرکز خود را به سیل آماده سازی.

“چند نفر انتظار می رود که در هفت روز آینده. مقامات بهداشتی در هماهنگی با بخش های دیگر در حال کار برای تست و امکانات قرنطینه. ما قادر خواهد بود برای مقابله با افزایش تعداد ورودی مردم است. ما می خواهیم مردم باید بیایند و فصل باید بسته به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است چرا که شما را در طولانی همه چیز را معطل ما را سیل. از آسام از نظر ما می خواهیم به مردم اجازه دهد هر کس می خواهد تا قبل از ژوئن 10. از ما 14 روز (قرنطینه) و توسط 30th ژوئن ما را قادر به بستن این فصل. در ماه ژوئیه ما سیل. ما نمی خواهید برای انجام هر گونه سهمیه بندی. اگر هواپیمایی به افراد بیشتری اجازه دهید آنها را با اطلاعات قبلی” آقای سرما به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>