"از من خواست به نور تا" فر: Khashoggi قتل محاکمه می گوید دادگاه

جمال Khashoggi ناپدید شد و پس از رفتن به کنسولگری برای دریافت مقالات خود را برای ازدواج در ماه اکتبر 2018.استا

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399
'Asked Me To Light Up' The Oven: Khashoggi Murder Trial Tells Court

جمال Khashoggi ناپدید شد و پس از رفتن به کنسولگری برای دریافت مقالات خود را برای ازدواج در ماه اکتبر 2018.

استانبول:

یک کنسولگری عربستان کارگر در استانبول گفت: ترکیه در روز جمعه او خواسته شده بود تا نور تنور فر کمتر از یک ساعت پس از عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi وارد ساختمان که در آن او کشته شد.

Zeki دمیر محلی تکنسین که کار را برای کنسولگری بود به شواهد در اولین روز از محاکمه غیابی از 20 مقامهای سعودی بیش از Khashoggi را کشتن که موجب خشم جهانی و مخدوش کردن تصویر از عربستان سعودی عملا حاکم است.

دمیر گفت که او تا به حال شده است به نام برای کنسول اقامت پس از Khashoggi وارد نزدیکی کنسولگری خود به دنبال مقالات.

"وجود پنج شش نفر وجود دارد. آنها از من خواست برای روشن کردن تنور (اجاق). وجود هوا از وحشت" او گفت:.

Khashoggi ناپدید شد و پس از رفتن به کنسولگری برای دریافت مقالات خود را برای ازدواج در ماه اکتبر 2018. برخی از دولت های غربی و همچنین سازمان سیا گفت: آنها معتقد بودند عربستان شاهزاده محمد بن سلمان دستور داده است که آمار - اتهام مقامهای سعودی را تکذیب کرد.

مقامات ترکیه گفته اند که یک نظریه پلیس به دنبال این بود که Khashoggi را قاتلان ممکن است تلاش کرده اند به دور از بدن خود را با سوزاندن آن پس از فوت او و برش تا جسد او.

کیفرخواست دو متهم داعش مقامات معاون سابق عربستان سعودی به طور کلی هوش احمد العسیری و سابق دربار مشاور سعود القحطانی از تحریک "قتل عمد با هیولا قصد".

آن می گوید: 18 سایر متهمان پرواز به ترکیه برای کشتن Khashoggi برجسته و خوبی متصل روزنامه نگار که در حال رشد به طور فزاینده ای حیاتی ولیعهد.

متهمان در حال محاکمه غیابی و بعید است که تا کنون به دست عربستان سعودی است که ترکیه متهم به عدم همکاری با یک جداگانه تا حد زیادی مخفی محاکمه در ریاض در سال گذشته است.

در ماه دسامبر یک دادگاه عربستان محکوم به اعدام پنج نفر به اعدام و سه به زندان برای قتل, اما Khashoggi خانواده بعد گفت: آنها بخشید قاتلان او به طور موثر آنها را با اعطای رسمی کردند تحت عربستان قانون است.

عربستان سعودی دادستان گفت: در آن زمان هیچ شواهدی وجود دارد اتصال القحطانی به کشتار و رد اتهامات علیه اسیری.

پایه و اساس بیشتر محاکمه ؟

با توجه به شهادت او در کیفرخواست دمیر گزارش شاهد بسیاری از سیخ کباب از گوشت و کباب پز در علاوه بر این به فر در کنسول باغ. سنگ مرمر در اطراف فر به نظر میرسد که تغییر رنگ به عنوان اگر آنها تا به حال شده تمیز با یک ماده شیمیایی کیفرخواست گزارش كند.

جداگانه شهادت شهود در کیفرخواست از کنسول راننده گفت که این کنسول تا به حال دستور خام کباب خریداری شده از یک رستوران محلی.

دمیر ارائه شده برای کمک به با درب گاراژ زمانی که یک ماشین با تاریک, ویندوز, وارد, اما به او گفته شد به ترک باغ به سرعت کیفرخواست گفت.

حقوق فعالان امیدواریم که در استانبول محاکمه خواهد شد پرتاب یک تازه ویژه در مورد و تقویت استدلال برای تحریم علیه ریاض و یا برای اقدام قانونی علیه این متهمان هنگامی که آنها سفر خارج از کشور.

"اگر روند کار می کند, چه این دادگاه ...را تقویت خواهد کرد که امکان جهانی قضایی" اگنس Callamard U. N. شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در اعدامهای فراقضایی گفت: ایسنا در آستانه محاکمه هستند.

که می تواند به کشورهای اروپایی برای مثال پایه ای برای راه اندازی یک دادگاه اگر هر یک سعودی مرتبط در مورد سفر به سرزمین خود, او گفت:.

"عدالت در این محیط مجتمع تحویل داده نمی شود یک شبه...اما یک روند خوب در اینجا می توانید ساخت تا (شواهد) چه اتفاقی می افتد در پنج سال در 10 سال هر زمان که شرایط در حال قوی تر" Callamard گفت.

Khashoggi را نامزد خدیجه Cengiz که تا به حال منتظر ادراک و فهم در خارج از کنسولگری در حالی که او کشته شد و گفت: او همچنان به دنبال عدالت "نه تنها در ترکیه بلکه در همه جا ممکن است".

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن