راجستان بحران: Ashok Gehlot مشتاق در اثبات خود را اکثریت می خواستم یک جلسه از امروز

جیپور/ دهلی نو:

نزدیک به 100 راجستان کنگره MLAs شده اند که اقامت در یک هتل در نزدیکی جیپور پس Sachin آزمایشی راه اندازی یک شورش علیه وزیر Ashok Gehlot هستند به احتمال زیاد به از نقل مکان به شهر دیگر ویژه پرواز امروز.

این MLAs – Ashok Gehlot مدعی حمایت از 102 – خواهد بود منزوی در مکان های مختلف تا تاریخ 14 اوت زمانی که راجستان جلسه مجلس آغاز می شود.

رئیس جمهوری گزارش شاخص به صورت رای اعتماد در جلسه بود که به نام پس از فرماندار Kalraj Mishra رد چند پیشنهاد. نه Ashok Gehlot و نه کنگره رسما پیشنهاد یک آزمون قدرت, حتی اگر آن است که مرکزی به استراتژی خود را برای مقابله با شورشیان که تهدید دولت بقا.

دیروز وزیر دو برابر کردن اتهامات که Sachin خلبان rebel camp به همکاری با بی جی پی به رشوه MLAs به عبور بیش از. نرخ MLAs” رفته بود تا پس از مجمع جلسه اعلام شد, او گفت:.

“پس از جلسه مجلس اعلام شد شب گذشته, نرخ و اسب و تجارت افزایش یافته است. در اوایل, اولین قسط از 10 تومان کرور روپیه و دوم بود از Rs 15 کرور. در حال حاضر آن را تبدیل به فضای مجاز: نامحدود و همه می دانیم که در حال انجام است اسب-تجارت” آقای Gehlot به خبرنگاران گفت:.

آقای Gehlot مشتاق در اثبات خود را اکثریت می خواستم یک جلسه از امروز اما در نهایت به توافق فرماندار شرط 21-بعد توجه کنید.

به عنوان فرماندار پاک چهارم خود را پیشنهاد آقای Gehlot گفت که او اعتماد به نفس خود را از اکثریت و می تواند آن را اثبات کند در هر زمان می شود آن را پس از “21 روز یا 31 روز”.

رئیس جمهوری است که حفاظت از گله خود را با دقت معتقد است که او می تواند برنده یک اعتماد رای در این زمان. او باریک و سرب بیش از یک اکثریت علامت 101 در 200 عضو مجمع.

شورشیان مسابقه است و اصرار دارند که حداقل 30 MLAs هستند را در کنار خود. تا کنون تنها 19 از جمله Sachin خلبان را ساخته اند آن را رسمی.

یک دادگاه در شش سابق Bahujan Samaj حزب (BSP) MLAs که با هم ادغام شدند به کنگره ممکن است تحت تاثیر آقای Gehlot شمارش. این راجستان بالا دادگاه دیروز در خدمت اعلامیه به آنها در دادخواست توسط BSP و بی جی پی به چالش کشیدن ادغام.

MLAs در تیم خلبان دیروز گفتند که حضور در جلسه. “البته ما به حضور” یک شورشی MLAs گفت NDTV.

اگر شورشیان آیا حضور در این جلسه آنها خواهد ایستاد صلاحیت برای هجوم یک مهمانی شلاق است.

آنها در حال حاضر در حال مبارزه با بلندگو CP Joshi حرکت به رد صلاحیت آنها بر اساس یک کنگره شکایت متهم آنها را ضد حزب فعالیت است.

اگر حضور آنها در خانه و رای در برابر کنگره دولت آقای Gehlot می تواند در مشکلات بزرگ. شورشیان رد صلاحیت خواهد شد برای هجوم خود را, پارتی, شلاق زدن, اما دولت سقوط خواهد کرد و اگر اکثریت رای مجلس علیه دولت با توجه به قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو