به عنوان قطار رزومه کارگران مهاجر خط با بلیط و هیچ چیز بیشتر

کارگران مهاجر در قطار گفته است: “بیکاری برای سه ماه.

دهلی نو:

به عنوان محدود خدمات قطار از سر در دوشنبه نمرات کارگران مهاجر اولین کسانی بودند که به صف و شجاع خطر COVID-19 عفونت با کمی بیشتر از بلیط های خریداری شده با پول قرض گرفته شده از دوستان و همسایگان.

از کار از ماه مارس بسیاری از همین حالا باید یک روپیه در جیب خود. آنها گفته اند که مجبور به قرض گرفتن پول و خرید بلیط چرا که آنها نمی تواند پیدا کردن صندلی در Shramik (کارگر) قطار ویژه که دولت آغاز شده و در حال اجرا در ماه گذشته.

“من به عنوان یک کارگر. من می خواهم دوباره به بیهار که من از کار شده است برای تقریبا سه ماه در حال حاضر. من هیچ پول در سمت چپ. هزینه بلیط 8,100. من قرض گرفته شده را از یک همسایه. من نمی دانم وقتی که من قادر خواهد بود به پرداخت آن را به عقب” آریایی کومار گفت NDTV.

پدرش Umesh Mehto گفت: “من به عنوان یک کارگر بیش از حد. وجود دارد هیچ کار اینجا (در دهلی نو). ما شده اند داری برای غیر فعال به مدت سه ماه. ما هیچ پول است.”

دیگران صحبت در مورد ترک دهلی نو به دلیل افزایش coronavirus موارد است.

“من می خواهم به پتنا به رها کردن خانواده ، وجود دارد بیش از حد خطر در دهلی نو گفت:” نجم الدین نور. قطار سفر کرده است به طور قابل توجهی تغییر در این ارسال-coronavirus جهان, او گفت:.

“شما نمی خواهد هر ورق یا پتو حتی در Rajdhani بیان. هیچ مواد غذایی است. شما می توانید تنها آب و چای و بیسکویت و حتی آن پرداخت شده است. شما باید برای رفتن از طریق اسکن در ایستگاه” او گفت:.

Lakhs هند فقیر از جمله کارگران مهاجر شده اند به شدت ضربه توسط این مستند اعلام کرد ناگهان دو ماه بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار هند با بسیاری از شهرستانها از دست دادن شغل خود را از رفتن گرسنه و تلاش برای بازگشت به صفحه اصلی روستا می باشد.

بعضی از آنها راه می رفت و یا حدودا مسافت های طولانی در شرایط سخت گرمای تابستان, با ده ها تن از خستگی در حال مرگ و یا حوادث.

ماه گذشته پس از شکار تصاویر از زنان باردار و کودکان خسته پیاده روی در کشور است, بزرگراه, افزایش فشار افکار عمومی به دولت مرکزی به توافق برای اجرای قطار ویژه و اجازه می دهد اتوبوس به کشتی آنها.

اما قطار ویژه کرده اند که اغلب با تاخیر خروج مهاجران در انتظار و یا در قطار در سوزان و داغ آب و هوا برای روز و یا منحرف به ایستگاه دیگر می باشد. وارسی شده و کمبود آب و غذا در سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>