به عنوان متحده بازگشایی homebuyers عجله برگشت اما فروشندگان ماندن در حاشیه

این Graubart خانواده تورهای یک خانه باز در آتلانتا با عامل املاک و مستغلات بن Hirsh.

عکس: Nate سیلورمن

در دو ساعت به خانه باز در آتلانتا در شنبه حدود ده عمدتا نقاب خانواده در سفر شش اتاق خواب و شش حمام, خانه تازه ساخته شده در قیمت بیش از 3 میلیون دلار. نوح Graubart بودند و به دنبال چیزی نزدیک به خود را جدید کودکان مدرسه ابتدایی است.

“به نظر می رسد تعدادی از خانه ها در بازار بودیم متوقف شد” گفت: Graubart که در سفر خانه با همسر و دخترش. همه آنها با پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus و خوشحالم که به خانه باز نیست دقیقا بسته بندی شده. “به عنوان طولانی به عنوان آن را شلوغ نیست. من صبر کردم تا زمانی که مردم دیگر بیرون آمد.”

تعداد برای فروش لیست کاهش یافت در ماه آوریل به هر دو خریداران و فروشندگان کاهش یافته و از بازار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. برای هفته منتهی به مارس 2, کل لیست شد پایین 19 درصد سالانه و لیست جدید بودند پایین 39 درصد با توجه به realtor.com.

“ما تا به حال خریداران آماده, مایل و قادر و فروشندگان شده اند و آنهایی که کشیده اند خانه های خود را تغییر ذهن خود را” سعید بن Hirsh عامل املاک و مستغلات برای آتلانتا خانه. “این احتمالا بزرگتر مانع به بیش از, به قرار دادن خانه خود را در بازار و دعوت از مردم در تر از آن است که به نگاه در خانه به عنوان یک خریدار.”

Hirsh گفت که او تا به حال دو فروشندگان در هفته گذشته بودند که در مورد به لیست خانه های خود را به طور کامل عکس آماده برای رفتن و سپس آنها فقط تصمیم به ماندن قرار داده است.

“من نمی بینیم عدم موجودی که در حال حاضر یک مسئله قبل از این اتفاق من قطعا نمی بینم که شل شدن تا در هر زمان به زودی,” او اضافه شده است.

که ممکن است به همین دلیل این کشور homebuilders شاهد یک افزایش ناگهانی در تقاضا. وجود دارد به سادگی به اندازه کافی موجود عرضه خانه. Homebuilders نیز تمایل به ساخت در حومه و exurbs دورتر دور از هسته های شهری. در حالی که زندگی شهری بود فوق العاده محبوب با millennials های اقامت-در-خانه فرهنگ coronavirus در حال حاضر ممکن است معکوس شدن این روند است. مردم می خواهند فضای بیشتری در داخل و خارج از خانه های خود.

در حالی که هیچ اطلاعات سخت هنوز anecdotally عوامل املاک و مستغلات می گویند که آنها در حال دیدن بیشتر اجاره آپارتمان در حال حاضر شکار برای خانه های تک خانواده. که در آن است که عرضه وجود دارد و تقاضا است و نه دقیقا مشکلاتی روبرو فقط به تعویق افتاده است.

قطب نما, کارگزاری املاک و مستغلات گفت: متوسط تعداد آن listings رفتن زیر کف قرارداد در مارس 12 و پایین 40 درصد از متوسط قبل از پناهگاه در محل سفارشات مارس آغاز شد. آوریل 20, قطب نما, دیدم, متوسط تعداد قراردادهای بازگشت به جایی که آنها قبل از خاموش کردن. تا پایان ماه آوریل قرارداد بودند 24 درصد بالاتر از قبل از خاموش کردن و تا 64% از مارس 12 پایین.

بسیاری از خریداران بالقوه شده اند, خرید آنلاین, با استفاده از مجازی جدید فن آوری است. عوامل املاک و مستغلات ارائه شده “زنده” نمایش که در آن آنها را به راه رفتن در اطراف خانه و در حالی که خریدار ساعت و سوالی بیش از یک گوشی هوشمند و یا قرص خود را. برخی از عوامل ارائه داده اند, از خود راضی showings از خانه های خالی, دادن خریدار یک کد برای باز کردن قفل جعبه. به عنوان متحده بازگشایی اما بیشتر خریداران به وضوح آماده به بیرون می آیند.

“من حدس می زنم ما در Zillow اما در نهایت ما واقعا دوست دارم برای دیدن چیزهایی در این زمینه گفت:” مایک Elmers که تور آتلانتا خانه با همسرش آنا. “شما نمی توانید فقط یک برداشت از یک دوربین مثل این خانه واقعا زیبا و وجود دارد بسیاری از جنبه های شما نمی خواهد متوجه اگر شما نیست در واقع مشاهده صفحه اصلی در فرد است.”

آنا افزود: “ما در حال گرفتن مراحل مناسب برای پوشیدن ماسک و قطعا فاصله اجتماعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de