به عنوان Lockdown4 نزدیک شدن پایان PM دفتر طرح نقشه راه پس از ژوئن 1

نگرانی بزرگ هستند 22,81,250 افرادی که در قرنطینه امکانات در سراسر کشور است.

دهلی نو:

با مهلت lockdown4 سرعت نزدیک دفتر نخست وزیر مشغول بررسی کل 60-day مستند دوره است. صفحه اصلی وزارت خرد داده است که کمک خواهد کرد که تصمیم گیری استراتژی از 1 ژوئن. رفتن مطالبات از دولت و وضعیت اقتصاد مرکز داده قابل توجهی تسهیلات آخرین بار آن اعلام کرد که دو هفته تمدید مستند در اوایل این ماه. تصمیم نهایی در سمت چپ شده بود به آمریکا. در این روز که به دنبال آن نیز بازگشایی داخلی بخش حمل و نقل هوایی شروع پروازها از چند شهر را انتخاب کنید.

آخرین بار این مرکز تا به حال بر اساس آن تصمیم گیری دقیق لیست علاقه مندی های از کشورهای زیر نارندرا نخست وزیر مجازی ملاقات با وزرای ارشد و یک ارزیابی از وضعیت زمین از وزارت.

این زمان آن را نیز در مورد اعداد است که تقریبا دو برابر در طی 12 روز هر دو از نظر COVID موارد مثبت و قرنطینه.

“در نهایت آن را سیاسی خواهد بود تماس بگیرید در مورد اینکه آیا به ادامه ملی مدیریت بحران عمل می کنند و یا اجازه می دهد که دولت یک نهایی تماس بگیرید که چگونه آنها می خواهند برای ادامه از ژوئن 1,” یک مقام رسمی در وزارت خانه گفت. تحمیل ملی مدیریت بحران عمل می کنند دارای قدرت مرکز را به تمام تصمیمات مربوط به بهداشت و درمان است که دولت موضوع.

دولت شده است مورد انتقاد آینده راه خود را از احزاب مخالف در مورد استراتژی خود را برای مقابله با کروناویروس. حتی وزرای ارشد شده اند بسیار آوازی در برابر سیاست های دولت است. با هم آن را تحت فشار قرار دادند تا این مرکز به تغییر مواضع خود در بسیاری از موارد بیش از گذشته 64 روز.

داده های پردازش شده توسط دولت بود که دیده NDTV نشان می دهد که تا مارس 26 کشور تا به حال به عنوان بسیاری از 1,47,284 coronavirus موارد است. نگرانی بزرگ هستند 22,81,250 افرادی که در قرنطینه امکانات در کشورهای مختلف و سرزمین های اتحادیه.

mt0t1m6o

متحده است که تا به حال تعداد زیادی از مهاجران از بازگشت نیز نشان داده سنبله در coronavirus و همچنین قرنطینه ارقام

در 14 ماه مه وجود دارد 77,152 COVID-19 موارد مثبت و 11,95,645 نفر در قرنطینه. مقامات ویژگی صعودی به تست های بیشتر و همچنین تسهیلات داده شده توسط مرکز.

“جنبش مهاجر کارگری, بین المللی, تخلیه و شروع پروازهای داخلی اضافه شده به شماره” یک مقام رسمی گفت. متحده است که دیده می شود بسیاری از اینتر-منطقه جنبش و حرکت قطارها هستند که در نمودار نشان می دهد که شیب افزایش, او گفت:.

ماهاراشترا که همواره حداکثر تعداد موارد در حال حاضر بیش از 6.02 لاخ مردم در قرنطینه. دوازده روز پیش تعداد بیش از 2.9 لاخ.

گجرات در حال حاضر 4.42 لاخ مردم در قرنطینه از 2 لاخ 12 روز پیش. اوتار پرادش قرار داده 3.6 لاخ مردم در قرنطینه. در مه 14, رقم 2.3 لاخ.

متحده است که تا به حال تعداد زیادی از مهاجران از بازگشت نیز نشان داده سنبله در coronavirus و همچنین قرنطینه آمار و ارقام.

اعداد را به ضرب گلوله در ایالت بیهار که تا به حال هجوم زیادی از مهاجران. دولت در حال حاضر 2.1 لاخ مردم در قرنطینه از 1.1 لاخ 12 روز پیش.

چتیسگر – دولت دیگر که در آن تعداد زیادی از مهاجران بازگشته — در حال حاضر 1.8 لاخ در قرنطینه نسبت به 43,000 در مارس 14.

سوابق از Odisha نشان می دهد 1.1 لاخ مردم در قرنطینه. مربوط به رقم 72,765 در مارس 14.

افزایش Jharkhand نیز چشمگیر – از کمی بیش از 15000 دوازده روز پیش تعداد زیادی از مردم در قرنطینه است و در حال حاضر بیش از 88,000.

“اینها همه کشورهایی که در آن بسیاری از اینتر منطقه جنبش و مهاجر جنبش ثبت شد” رسمی تایید کرد. داده ها از صفحه اصلی وزارت نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 35 لاخ مهاجران را ساخته اند و راه خانه خود را در قطار ویژه و 40 لاخ با اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de