به عنوان JC Penney ورشکسته می رود برخی از سوال اگر آن را باید به کار خود ادامه

آیا جهان از خرده فروشی واقعا نیاز J. C. Penney?

به عنوان فروشگاه های زنجیره ای برای ورشکستگی زمینه حفاظت از ظهر جمعه در برخی از سوال اگر این شرکت هنوز هم یک محل خرده فروشی در آمریکا. و یا اگر آن را همیشه می تواند گزاف گویی از این ضربه مهلک آن پرداخته شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور آن حدود 850 فروشگاه ها بسته به طور موقت.

“شما باید این موضوع را از وسط سقوط” سعید استیو دنیس بنیانگذار خرده فروشی گروه SageBerry مشاوره و Neiman Marcus استراتژی اجرایی از سال 2004 تا 2008. “من فکر می کنم مفهومی وجود دارد تنها یک محل برای یک فروشگاه در بازار است.”

پنی که متولد شد و در سال 1913 غذا به کشاورزان در مناطق روستایی آمریکا ساخته شده است یاد و نام تجاری برای خود, خدمت به عنوان یک جزء اصلی فروشگاه در بسیاری از خانه ها به خصوص غذا به زنان با خانواده. اما خارج شده و هدف رشد سرقت سهم بازار خارج از مرکز. سپس اینترنت منفجر شد با آمازون در راس. Penney دیر شده بود برای انطباق و سرمایه گذاری در فروشگاه های آن است.

این Covid-19 بحران تنها تشدید بسیاری از چالش های آن را در حال حاضر جنوبی از جمله یک برآمدگی بدهی.

Penney سالانه فروش خالص قرارداد 8.1 ٪ به $10.7 میلیارد دلار در سال 2019. که به دنبال یک 7.1 درصد کاهش در سال 2018 فروش کاهش از 0.1% در سال 2017, و یک قطره از 0.4 درصد در سال 2016 با توجه به سالانه براده.

برخی فکر Penney خواهد درو پاداش از سیرز مرگ. سیرز یکی دیگر از خرده فروشی آمریکایی, آیکون, شده است, سازندگان: فروشگاه های سال و برای ورشکستگی زمینه در اکتبر 2018. اما هنوز هم پنی می یابد خود را در یک رکود فروش مبارزه TJ Maxx, هدف, macy’s و دیگران — در پوشاک و لوازم خانگی و کالاهای خانگی.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک محل برای J. C. Penney دیگر گفت:” رابین Lewis, موسس و مدیر عامل شرکت رابین گزارش و یک مشاور به شرکت های خرده فروشی. “حتی اگر ما نمی توانیم به این ویروس … ما شده اند بیش از-ذخیره شده و برای نیم قرن در این کشور است.”

در طول این فصل تعطیلات خرید و فروش آنلاین و در Penney فروشگاه باز به مدت حداقل 12 ماه پس 7.5%. کلی فروشگاه فروش کاهش 1.8% از نوامبر. 1 از طریق Dec. 24 با توجه به مسترکارت هزینه پالس. کاهش اتفاق افتاده و حتی به عنوان تعطیلات خرده فروشی به طور کلی رشد 4.1 درصد فدراسیون ملی خرده فروشی گفت.

و به عنوان خرده فروشی سقوط 16.4% در ماه گذشته بدترین ماه بیش از ماه افت تا کنون ثبت شده و فروشگاه بودند پایین 28.9 درصد با توجه به داده های تازه از اداره آمار آمریکا. سال بیش از سال, فروشگاه فروش شد پایین 47 درصد به مقدار $6.1 میلیارد دلار در مقایسه با 11.5 میلیارد دلار در آوریل 2019.

یک نگاه به عقب در زمان را نشان می دهد که چقدر از فروشگاه’ تسلط در خرده فروشی دارای مشکلاتی روبرو شد.

در سال 1992 فروشگاه اپراتورها اختصاص 14.3 درصد کل خرده فروشی به استثنای گاز و فروشنده ماشین فروش, با توجه به داده ها از وزارت بازرگانی. که سهم بود لاشی 3.7% تا پایان سال گذشته است.

امریکا ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر کوروناویروس با کمتر فروشگاه و به عنوان Nordstrom گفت: در حال حاضر این برنامه به 16 از آنها. اضافی بستن با زنجیر دیگر انتظار می رود. اما آن را نیز می تواند به معنای کل شرکت ها مانند پنی ناپدید می شوند.

“وجود دارد بیش از حد فضا تعقیب بیش از حد چند دلار” دنیس گفت. “هیچ کس نمی تواند به طور مداوم پول.”

پنی گفت: در فصل 11 پرونده که این تعهدات 900 میلیون دلار در تامین مالی از آن موجود اول-رهن وام دهندگان به صندوق ورشکستگی آن که شامل $450 میلیون دلار از پول جدید است. آن را تا به حال حدود 500 میلیون دلار پول نقد در دست خود را به عنوان فصل 11 تاریخ تشکیل پرونده.

پنی اضافه شده که در رسیدگی به ورشکستگی آن خواهد شد “کاهش ذخیره ردپا” در مراحل. آن گفت که قصد دارد به افشای خاص فروشگاه جزئیات و زمان بندی در هفته های آینده.

“تا زمانی که این بیماری همه گیر زده ما تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی بازسازی شرکت” رئیس اجرایی جیل زواتاو در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از سابق فروشگاه اجرایی می بیند یک سناریو که در آن پنی حل می شود — همراه با دیگران از جمله Lord & Taylor, Neiman Marcus و دیلرد — و تنها macy’s, Nordstrom و کول در سمت چپ ایستاده است.

“آنها فقط مانند سیرز وجود ندارد و مسیر رو به جلو” Jan Kniffen یک مشاور برای سرمایه گذاران در شرکت های خرده فروشی و اجرایی سابق در مارس و فروشگاه قطعات که خورده به macy’s گفت: در مورد پنی. “من فکر می کنم بسیاری از فروشگاه ها را بازگشایی طولانی به اندازه کافی برای شکست دوباره.”

CNBC قبلا گزارش شده است که پنی شده است کار بر روی یک طرح است که تامل بسته شدن 180 تا 200 فروشگاه در حالی که در ورشکستگی.

Penney است به تنهایی در این سناریو هر دو.

بالا پایان بخش فروشگاه های زنجیره ای Neiman Marcus روستایی زنجیره ای مرحله فروشگاه پوشاک ساز J. Crew که برای ورشکستگی زمینه حفاظت در طول بیماری همه گیر. مرحله برنامه به انحلال آن بیش از 700 فروشگاه اگر آن را نمی تواند پیدا کردن یک خریدار. آن را تحت نام های تجاری مانند Gordmans, Bealls و مغز گردو.

صفحه اصلی-شرکت کالا Pier 1 Imports و لوازم ورزشی-محصولات خرده فروش و زننده را ثبت کرده بود برای فصل 11 حفاظت قبل از Covid-19 ویروس ناودان اقتصاد ایالات متحده و مجبور غیرضروری خرده فروشان فروشگاه, بسته, پس از آن قرار دادن خود را رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار در خود نگه دارد. زننده شده است در روند نابودی آن تمام فروشگاه پایه. اسکله 1 برنامه ریزی شده بود به کلی رد پای کوچکتر.

“هر چیزی که در هر فرصتی از کار را سال های بسیاری و بسیاری از سرمایه گذاری” دنیس گفت. “در این ورشکستگی من فکر می کنم بسیاری از آنها نمی خواهید به آن را به دلیل سرمایه گذاران می گویند … این است که بیش از حد از یک شوت.”

—CNBC لورن هرش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im