“به عنوان خوب به عنوان سیاه چال”: گجرات دادگاه در بیمارستان بعد از بالا ویروس مرگ و میر

'As Good As Dungeon': Gujarat Court On Hospital After High COVID-19 Deaths

گجرات دادگاه عالی توجه داشته باشید از زمان COVID-19-ارتباط مرگ و میر گزارش شده توسط بیمارستان مدنی (فایل)

احمدآباد/ دهلی نو:

زندگی انسان با ارزش است و نمی توان تلف شده در گجرات دادگاه عالی گفت: در روز شنبه کشیدن تا بیمارستان مدنی در احمدآباد یکی از بزرگترین در کشور برای دست زدن به آن از COVID-19 مورد و بيماران است. برچسب بیمارستان است که ثبت بیش از 350 COVID-19 مرگ یک “سیاه چال” دادگاه اشاره کرد که “فقیر و درمانده بیماران تا به حال هیچ گزینه” اما به تکیه بر آن در طول این بحران پزشکی.

“همانطور که ما قبلا اعلام کرده بود که بیمارستان مدنی است که به منظور درمان بیماران. با این حال به نظر می رسد که در تاریخ آن را به عنوان خوب به عنوان به سیاه چال انداختن. ممکن است حتی بدتر از سیاه چال انداختن. فقیر و درمانده بیماران هیچ گزینه” سفارش خواندن.

بیمارستان مدنی گزارش شده بیشترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در دولت نیمکت مشاهده شده است. “اگر ما در محاسبه (این) هفتگی مرگ و میر بیمارستان مدنی هنوز منجر به (این) بالاترین (تعداد) مرگ و میر در طول هشت هفته گذشته. آن است که بسیار ناراحت کننده به یاد داشته باشید که بسیاری از بیماران در بیمارستان مدنی در حال مرگ پس از چهار روز یا بیشتر از درمان است. این نشان می دهد فقدان کامل مراقبت های ویژه” آن را گفت.

گجرات گزارش شده بیش از 13000 COVID-19 موارد و 829 مرگ و میر تا کنون – بخش سوم-بالاترین حالت شمارش پس از ماهاراشترا و تامیل نادو. احمدآباد به تنهایی بیش از 10000 موارد با 277 تازه بروز عفونت شناسایی شنبه. این شهرستان دارای گزارش 669 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

در آن دادگاه نیز ناودان دولت وزیر بهداشت Nitinbhai Ratilal پاتل به دنبال یک گزارش از Vijay Rupani رهبری دولت.

“ما بسیار متاسفم برای دولت که بیمارستان مدنی احمدآباد به عنوان در تاریخ, به نظر می رسد در یک بسیار بد شکل است. معمولا شهروندان نقطه از اقشار ضعیف جامعه در حال درمان در بیمارستان مدنی. این به این معنا نیست که انسان در زندگی این است که به محافظت می شود. زندگی انسان بسیار با ارزش و نباید اجازه داده می شود از دست داده و در یک محل مانند بیمارستان مدنی در احمدآباد” منظور بخوانید.

“ما تعجب که چگونه بسیاری از بار سلامت وزارت دولت در بازدید از بیمارستان مدنی در احمدآباد به طوری که برای نگه داشتن یک ساعت مچی یا سهام را از آنچه در جریان است در بیمارستان مدنی. آیا وزیر بهداشت ایالت گجرات است هر گونه ایده در مورد مشکلاتی که بیماران و پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان روبرو هستند به عنوان در تاریخ ؟ ” دادگاه خواسته در طول جلسه.

بیمارستان مدنی در Asarwa منطقه نیز به عنوان یکی از بزرگترین مدنی-اجرای تجهیزات پزشکی در آسیا است. آن اختصاص داده شده است از 1200 تخت برای درمان COVID-19 بیماران مبتلا به گزارش خبرگزاری PTI. با این حال بسیاری از بیماران در حال درمان در بخش های عمومی دادگاه مشاهده شده است.

“آن ارسال شده است که در SVP و مدنی بیمارستان تمام COVID-19 بیماران در حال درمان در بخش عمومی تنها و اتاق همچنان به اشغال منجر به مصنوعی کمبود تخت” دادگاه گفت.

“هر کس باید مجاز به covid آزمون انجام می شود” دادگاه گفت:, و اضافه کرد که “نرخ برای تست توسط آزمایشگاه های خصوصی باید یک سقف, کلاه, که در حال حاضر مورد تومان است. 4,500”.

در اوایل این هفته کنگره MLA از احمدآباد Gyasuddin شیخ مطرح کرده بود سوال در مرگ و مير بالا و پایین تخلیه رای در بیمارستان مدنی به دنبال مداخله ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC).

در نامه ای به NHRC آقای شیخ ادعا کرده بود که سهل انگاری و درمان نامناسب با توجه به COVID-19 بيمار در احمدآباد بیمارستان مدنی است که منجر به بالا تعداد مرگ و میر.

در سراسر هند بیش از 1.3 لاخ مردم شده اند با توجه به همه گیر تقریبا 3,800 فوت کرده اند.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>