به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد تگزاس مسائل ایالت سفارش نیاز به پوشش صورت

کارگران پزشکی درمان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیمار در ایالات یادبود مرکز پزشکی بیماری کروناویروس (COVID-19) مراقبت ويژه در هوستون, تگزاس, ایالات متحده, ژوئن 29 سال 2020 است.

Callaghan O’hare | ایسنا

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه نیاز ساکنان در سراسر کشور به پوشیدن چهره-پوشش در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر مثبت Covid-19 موارد به عنوان شیوع بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر Lone Star دولت است.

“پوشیدن چهره و پوشش در مکان ثابت کرده است یکی از موثر ترین راه های ما به سرعت گسترش COVID-19,” ابوت گفت: در آزادی مطبوعات.

“ما باید توانایی به نگه داشتن کسب و کار باز و حرکت اقتصاد ما رو به جلو به طوری که تگزاسی می توانید در ادامه به کسب یک چک اما نیاز به هر یک از ما به انجام بخشی از ما برای محافظت از یک دیگر — و این بدان معناست که با پوشیدن چهره-پوشش در فضاهای عمومی,” او اضافه شده است.

ابوت همچنین با صدور بیانیه دادن شهرداران و شهرستان قضات توانایی اعمال محدودیت بر برخی, هوای آزاد, تجمع بیش از 10 نفر است.

تگزاس حک شده چندین معافیت به منظور waiving نیاز برای خدمات مذهبی. کودکان و نوجوانان زیر سن 10 و مردم با یک وضعیت پزشکی است که مانع از پوشیدن چهره و پوشش معاف از سفارش. این سفارش می گوید: پوشش صورت نیز لازم نیست در حالی که ورزش یا رای گیری در میان فعالیت های دیگر.

منظور اما به صراحت نیاز به هر کسی که در یک اعتراض یا تظاهرات با بیش از ده نفر به پوشش صورت خود را. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبلا هشدار در مورد “پتانسیل گسترده انتقال” از coronavirus در “گروه تجمعات در طول رویدادهای کلیسا و در درون جامعه گسترده تر.”

پس از اولین تخلف از سفارش, مردم صادر خواهد شد شفاهی یا کتبی هشدار با توجه به متن سفارش. پس از آن تخلف با مجازات جریمه نقدی از $250. پلیس محلی “می تواند و باید” اجرای قانون با توجه به سفارش اما ابوت گفت: پلیس می تواند بازداشت و یا دستگیری افراد برای نقض آن است. منظور موثر است به عنوان 12:01 بعد از ظهر جمعه به وقت محلی.

ابوت اعلام می آید پس از فرماندار مقاومت کرده بود و خواستار ایالت دستور توسط برخی از سیاستمداران دموکرات. فرماندار اجازه نداد محلی و مقامات شهرستان به موضوع مورد نیاز خود را, اما تنها پس از نه شهرداران از برخی از بزرگترین شهرستانها در تگزاس با ارسال نامه ای به ابوت, اصرار او به آنها “قدرت را به مجموعه قوانین و مقررات” الزامی ماسک صورت ،

ابوت گفت: در ثبت اعلام کرد که او تصمیم به دلیل درصد از کل آزمون آینده را مثبت و میزان بستری شدن هر دو بیش از حد افزایش یافته. در نیمه دوم اردیبهشت تگزاس گزارش شده به طور متوسط حدود 1,500 جدید کروناویروس موارد هر روز ابوت گفت. در هفته گذشته “که تعداد چهار برابر شده,” او گفت:.

“هر دو از کسانی که در مناطق خطر در حال حاضر باعث شده,” او اضافه شده است.

CDC و سازمان بهداشت جهانی توصیه می کنند که مردم ماسک به عنوان یک راه را به سرعت گسترش ویروس. دانشمندان می گویند این ویروس می تواند از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. مطالعات نشان می دهد که ماسک به عنوان یک خدمت مفید سد.

روز شنبه, تگزاس, گزارش یک رکورد بالا سنبله از 8,076 موارد جدید در یک دوره 24 ساعته با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 168,000 مردم در تگزاس کشته و حداقل 2,481 مردم است.

مقایسه ایالت نیویورک تا به حال حدود 10000 جدید روزانه موارد در ارتفاع از آن همه گیر در اوایل این سال است.

در سراسر تگزاس وجود دارد 12,894 تخت بیمارستان و 1,322 تخت ICU هنوز هم در دسترس است اما بیمارستان ها در برخی از به خصوص سخت-آمار مناطق مانند هوستون گفته اند که آنها در حال نزدیک شدن به افزایش ظرفیت.

“ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن ویروس در حال گسترش است به طوری سریع است کمی حاشیه برای خطا” ابوت گفت.

به عنوان بیشتر تگزاسی تبدیل شده اند آلوده به ویروس بد افتاده و تبدیل به بستری ابوت هفته گذشته به دستور تعلیق از روش انتخابی به فضای بیشتری را برای Covid-19 بيمار در بيمارستان در طول سخت ترین ضربه شهرستانهای: Bexar, Dallas هریس و تراویس شهرستانهای استان است. روز سه شنبه او گسترش این منظور عبارتند از کامرون, Hidalgo, Nueces و Webb شهرستانهای استان است. تاثیر می گذارد که برخی از تگزاس بزرگترین شهرستانها از جمله سن آنتونیو و دالاس, هوستون و آستین.

“همه مهمتر این خوشه نه محدود به فقط شهرهای بزرگ” ابوت گفت. “بیش از 91 شهرستانهای آمار رکورد تعداد بالا فقط در سه روز گذشته.”

تگزاس در میان اولین متحده به بازگشایی شده است. ابوت اجازه دولت stay-at-home منظور پایان دادن به در 30 آوریل و مارس 1, تمام فروشگاه ها, رستوران ها, سینما و مراکز اجازه داده شد برای بازگشایی با تغییرات.

“Covid-19 است و نه دور,” او اضافه شده است. “در واقع بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو