Arvind Kejriwal ناخوشی خود ايزوله Coronavirus آزمون فردا

Arvind Kejriwal Unwell, Self-Isolates, Coronavirus Test Tomorrow

Arvind Kejriwal منزوی کرده و خود را در خانه رسمی در دهلی نو خبرگزاری آنی گفت:

دهلی نو:

Arvind Kejriwal رفته به خود قرنطینه و را coronavirus آزمون پس از شکایت از تب خفیف و درد گلو دهلی حاکم Aam Aadmi Party (AAP) ، وزیر اتحاد لغو تمام جلسات خود را.

آقای Kejriwal, 51 شده بود ناخوشی پس از بعد از ظهر یکشنبه و نه ملاقات هر کسی پس از آن.

او جدا شده خود را در خانه رسمی در دهلی نو.

AAP رهبران و بسیاری دیگر توییتی دریافت خوب به زودی آرزوها برای آقای Kejriwal.

“عزیز ما Arvind Kejriwal است خفیف تب و گلو درد از دیروز است و در خود انزوا در پزشکان مشاوره. فردا او را دریافت Covid-19 آزمون در 9 هستم. ما همه دعا برای سلامتی شما خوب,” ارسال شده AAP MLA Jarnail سینگ.

“ArvindKejriwal شما الهام بخش ما و قهرمان – خط مقدم جنگجو در برابر coronavirus. شما خودتان را در معرض خطر برای رفاه مردم دهلی نو. شما به عنوان یک چالش سلامت ما و افکار و آرزوها و دعاهای با شما” توییتی دیگر MLA Raghav Chaddha با هشتگ #TakeCareAK.

روز یکشنبه رئیس جمهوری خطاب بسیار مختصری دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی در ظهر به اعلام یک سیاست جدید از رزرو تخت بیمارستان برای ساکنان دهلی نو است. او دیده می شد با پوشیدن ماسک.

در میان شکایت از coronavirus بیماران مبتلا و یا مشکوک به بیماران محروم در بیمارستان تخت, آقای Kejriwal اعلام کرد که بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و برخی از بیمارستان های خصوصی خواهد بود محفوظ است تنها برای ساکنان پایتخت.

او همچنین گفت: دهلی نو خواهد بازگشایی مرزهای خود که مهر و موم شد در وهله اول “تفکر که بیمارستان های ما خواهد شد آب گرفتگی با مردم از کشورهای دیگر”.

دهلی نو شاهد یک جهش در COVID-19 مورد و بیش از 1000 نفر در روز به چند روز گذشته. وجود دارد بیش از 27,600 موارد در پایتخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im