Arvind Kejriwal می گوید: “هیچ مستند برنامه” در دهلی نو گمانه زنی ها

Coronavirus: Arvind Kejriwal Says 'No Lockdown Plans' In Delhi Amid Speculation

دهلی مستند: Arvind Kejriwal قرار داده و روشن شدن پس از یک حزب به نام دیدار توسط Amit Shah.

دهلی نو:

وجود دارد “هیچ برنامه ای” برای یکی دیگر از مستند در دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی امروز رد گمانه زنی ها موجب شده توسط سنبله در coronavirus موارد در پایتخت. آقای Kejriwal قرار داده و از روشن شدن در مدت کوتاهی پس از یک نشست به نام خانه وزیر Amit Shah به بحث در مورد ویروس استراتژی برای دهلی و مناطق همسایه.

“بسیاری از مردم گمان می کنند که آیا یکی دیگر از مستند در دهلی نو در حال برنامه ریزی شده است. وجود چنین طرح” Arvind Kejriwal توییتی.

دهلی نو بیش از 41,000 COVID-19 موارد و سوم بدترین آمار در کشور است. شده اند وجود دارد بیش از 1300 مرگ و میر در این شهرستان است.

مغازه بازار مجتمع و دفاتر بازگشایی در دهلی نو در تاریخ 8 ژوئن و جنبش عمومی اجازه داده شد با محدودیت به عنوان بخشی از این طرح در سراسر کشور به صورت مرحله به مرحله خروج از مستند از اواخر مارس به سرعت گسترش ویروس.

اما پس از افزایش ویروس موارد در دهلی نو همراه با شکایت در مورد یک کمبود شدید تخت بیمارستان وجود دارد تماس در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته به “قفل مجدد دهلی نو”. همچنین گمانه زنی ها در یک بخش از رسانه ها که دهلی نو خواهد به بازگشت به سخت مستند به زودی. این وضعیت در دهلی نو شد “وحشتناک وحشتناک و احساساتی” دیوان عالی کشور گفت در هفته گذشته کشیدن تا پایتخت, Tamil Nadu, Maharashtra و بنگال بیش از دست زدن به شیوع.

در این صبح همه حزب جلسه آمیت شاه و معاون فرماندار دهلی مطمئن باشید که وجود خواهد داشت coronavirus تست برای همه در دهلی نو.

دیروز وزیر برگزار می شود آنچه که او به نام “بسیار سازنده ملاقات” با اتحادیه خانه وزیر در دهلی ویروس بحران است. پس از جلسه Amit Shah توییتی که تست می زنند و راه آهن مربیان خواهد بود خود را کنار بگذارند برای پوشش کمبود تخت بیمارستان.

آقای شاه گفت: این مرکز نیز تامین منابع لازم از جمله تست تصادفی, کیت, اکسیژن, سیلندر, پنکه و صترلزرس برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de