حدود 500 نیروهای امنیتی پرسنل مبتلا به کروناویروس در دهلی

Around 500 Security Forces Personnel Infected With Coronavirus In Delhi

مرز نیروی امنیتی و یا BSF در صدر لیست با 195 jawans تست مثبت برای COVID-19

دهلی نو:

نیروهای امنیتی واحد شده اند که مستقر در دهلی نو و کار شامل coronavirus همه گیر هستند که اغلب تحمل فشار از بیماری در حین انجام وظیفه. با هم, آنها حساب برای نزدیک به 500 مورد گزارش از واحد های مختلف از نیروهای شبه نظامی. سه منطقه از دهلی نو به حساب یک تکه از موارد — مرکزی و جنوب شرق و شمال منطقه. در حال حاضر تمام واحد را تشکیل سلول برای نظارت بر موارد و شامل گسترش ویروس.

مرز نیروی امنیتی و یا BSF در صدر لیست با 195 jawans تست مثبت است. اکثریت آنها مرتبط شده اند به دهلی نو. دو BSF jawans که آلوده بودند درگذشت و در روز پنج شنبه.

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد 191 فعال موارد و تقریبا 130 از آنها مرتبط شده اند به دهلی نو به عنوان واحد ما مستقر شد با پلیس دهلی در برای مدیریت نظم و قانون” یک افسر ارشد در BSF ستاد گفت: NDTV.

BSF را COVID-19 همراه است و نظارت های بهداشتی از همه jawans که در قرنطینه.

مرکزی ذخیره نیروی پلیس است که واحد دوم ضربه سخت توسط ویروس. تا کنون CRPF دارای 159 coronavirus موارد مثبت و نزدیک به 900 از پرسنل خود را در قرنطینه در دهلی نو.

دو CRPF jawans که deputed با اتحادیه وزارت خانه همچنین آزمایش مثبت است. “یکی از آنها یک راننده دیگر پاسبان. ما باید تمام اقدامات احتیاطی و ترسیم تمام مخاطبین خود را” یک افسر ارشد در CRPF گفت.

این CRPF نیز ایجاد کرده است COVID-19 تلفن برای پیگیری از تعداد فزاینده ای از موارد.

“زمان واقعی ارزیابی ریسک است که برای رفع هر گونه عود. یکپارچه تیم پزشکی و کادر اداری در حال کار برای اطمینان از جامع واکنش” AP Maheshwari مدیر کل CRPF گفت: NDTV.

گسترش این ویروس گفت: خوب موجود در CRPF با وجود در معرض خطر استقرار در نقاط داغ.

“استراتژی های جدید که شامل در نقطه حمایت و sanitisation در حالی که در بازگشت از وظیفه و یا ترک و چرخشی استقرار, پرداخت سود سهام,” او گفت:.

هند و تبت پلیس مرزی گزارش شده 82 coronavirus موارد تا کنون. در روز پنج شنبه هشت jawans از یک شرکت مستقر با پلیس دهلی آزمایش مثبت است.

تا کنون 80 jawans از پلیس دهلی نیز باید آزمایش مثبت از کرونا ویروس.

مرکزی صنعتی نیروی امنیتی است که امنیت همه ساختمان های استراتژیک در دهلی نو حدود 50-موارد عجیب و غریب.

در اوایل این هفته دو jawans ارسال شده با یک شرکت مستقر با پلیس دهلی آزمایش مثبت است.

این Shashtra سیما بال یا SSB دارای بالاترین تعداد COVID مربوط به موارد — تنها 14 jawans آزمایش مثبت است.

“همه آنها را deputed در نظم و قانون وظیفه همراه با پلیس دهلی,” SSB مدیر کل راجش چاندرا گفت. شانزده شرکت SSB در حال requisitioned برای نظم و قانون در دهلی نو.

“هنگامی که جستجوها در مرکز Nizamuddin انجام شد ما مردان بودند deputed در بیرونی کمربند. برخی از آنها آزمایش مثبت” آقای چاندرا گفت.

صفحه اصلی وزارت خواسته است تمام نیروهای امنیتی برای افزایش ایمنی از همه jawans و ارائه مکمل های مناسب پس از مشورت با کارشناسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>