ارتش “بازی تغییر” پیشنهاد اجازه می دهد تا 3 سال تصدی خود برای شهروندان

Army's 'Game-Changing' Proposal To Allow 3-Year Tenure For Civilians: Report

ارتش هند در حال برنامه ریزی برای به جوانان غیرنظامیان را فرصتی برای خدمت برای 3 سال دوره (فایل)

دهلی نو:

ارتش در نظر دارد یک پیشنهاد به اجازه می دهد غیرنظامیان از جمله کار حرفه ای برای پیوستن به زور به مدت سه سال به عنوان افسران و سایر رتبه ها در مناطق مانند تدارکات و خط مقدم سازند.

ارتش نیز با توجه به پرسنل از شبه نظامی و مرکزی مسلح و نیروهای پلیس تا هفت سال پس از آن آنها خواهد بود و مجاز به بازگشت به پدر و مادر خود سازمان منابع نظامی گفته اند.

“بازی تغییر” پیشنهاد اجازه می دهد تا شهروندان به کار به مدت سه سال در ارتش در حال بررسی توسط فرماندهان. “در صورت تصویب آن خواهد بود داوطلبانه تعامل و وجود خواهد داشت هیچ رقت در معیارهای انتخاب. در ابتدا 100 افسران و 1000 مردان در نظر گرفته شده برای استخدام,” سخنگوی ارتش سرهنگ امان آناند گفت.

این منابع گفت: جزئیات این پیشنهاد در حال کار می کرد. سن و تناسب اندام خواهد شد در میان معیار کلیدی برای استخدام در “تور وظیفه” یا “سه سال کوتاه خدمات” طرح.

وجود دارد یک “تجدید حیات ناسیونالیسم و میهن پرستی” در کشور و پیشنهاد تلاش برای شیر روی احساسات جوانی که نمی خواهند برای پیوستن به ارتش به عنوان یک حرفه ای اما مایل به تجربه نظامی زندگی برای یک مدت موقت یک منبع گفت.

این پیشنهاد تنظیم شده است به بحث گذاشته شود در یک کنفرانس فرماندهان ارتش پس از آن روند رو به جلو برداشته خواهد شد, منابع و افزود: در این طرح نیز صرفه جویی در هزینه برای ارتش است.

ارتش در حال حاضر در حال استخدام افراد جوان تحت کوتاه خدمات کمیسیون اولیه تصدی از 10 سال قابل تمدید تا 14 سال است. با توجه به پیشنهاد مردم به استخدام زیر تور وظیفه خواهد بود واجد شرایط به منظور اعزام به رزمندگان در کلید به جلو مکان و وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در نقش خود است.

این منابع به نقل از یک پژوهش داخلی گفت که ارتش با به دست آوردن مالی قابل توجهی بهره مند از این طرح به عنوان آن را به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول جایزه, قطع, بسته, ترک encashment و حقوق بازنشستگی.

ارتش ساخته شده است یک مطالعه تطبیقی در مورد اینکه آیا هزینه های آموزش در مردم به استخدام زیر تور وظیفه خواهد بود با توجیه خود را پس از آن محدود اشتغال تنها سه سال است.

اولیه تقریبی محاسبات مالی نشان می دهد که منافع مالی تعلق خواهد بود نمایی. منابع گفت: تجمعی هزینه تقریبی قبل از کمیسیون آموزش حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها تقریبا بین Rs 5.12 کرور و Rs 6.83 کرور در یک افسر اگر او منتشر شده است پس از 10 و 14 سال است. اما هزینه های مشابه برای آن منتشر شد و پس از سه سال خواهد بود فقط 80 تومان لاخ به تومان 85 لاخ هر.

پس از حدود 50 درصد به 60 درصد از کوتاه خدمات افسران اعطا کمیسیون دائمی هزینه خود را حفظ و تا آنها 54 سال است بیش از حد بالا است.

پس انداز برای تنها 1000 سربازان می تواند 11,000 تومان کرور روپیه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نوسازی نیروهای مسلح, منابع گفت. گفتند روی لئامت دادن در ارتش نیز می تواند مفید برای افراد جوان در گرفتن شغل در شرکت های بزرگ و همچنین بخش دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de