ارتش نیروهای فرستد به عنوان بنگال می پرسد برای کمک به برخورد با Amphan پس

Army Sends Troops As Bengal Asks For Help Dealing With Amphan Aftermath

نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده, دیروز (فایل)

کلکته:

ارتش هند امروز ارائه سه ستون برای کمک به شهرستان کلکتا مقامات مقابله با پیامدهای طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر است. دو فرستاده شدند و به شمال و جنوب 24 Paraganas مناطق, به گزارش خبرگزاری PTI.

این بود که پس از بنگال صفحه اصلی گروه توییتی گفت: آن را درخواست کرده بود ارتش پشتیبانی می کند.

در یک سری از توییت در این عصر, صفحه اصلی گروه به نام بسیج از “حداکثر قدرت… در 24×7 اساس” خدمات ضروری مانند آب آشامیدنی و بهداشت و تغذیه.

دولت نیز خواست برای کمک از راه آهن و بخش خصوصی در تامین نیروی انسانی و تجهیزات و گفت: تیم بودند در کار پاکسازی باقی مانده از هزاران نفر از درختان و ساختمان ها قطع و نابود به عنوان سنگین باران و وزش باد تا 185 کیلومتر در ساعت کوبیده ساحلی بنگال.

“دولت بنگال غربی بسیج حداکثر قدرت در واحد فرماندهی حالت 24×7 اساس برای ترمیم فوری ضروری زیرساخت ها و خدمات. حمایت از ارتش نامیده شده است و NDRF و SDRF تیم مستقر” خانه اداره گفت.

“راه آهن و بنادر و بخش خصوصی بیش از حد درخواست برای عرضه به تیم و تجهیزات” صدای جیر جیر اضافه کرد: “نوشیدن آب و فاضلاب زیرساخت گرفتن ترمیم سریع. PHE (بهداشت عمومی مهندسی) پرسید: برای تامین آب کیسه… ژنراتور استخدام می شود که در آن لازم است. بیش از صد تیم… کار به حذف درختان افتاده”.

صفحه اصلی گروه همچنین گفت بنگال پلیس قرار داده شده است در حالت آماده باش برای مقابله با هر گونه مسائل و تلاش ساخته می شد برای افزایش نیروی انسانی موجود با وجود منابع قابل توجه بودن اختصاص داده شده به شیوع کروناویروس.

وی پس از تظاهرات در چندین بخش از کلکته و همسایه منطقه بیش از قدرت و مشکلات آب. وزیر Mamata نوری به نام برای صبر در حالی که دولت با این نسخهها کار برای بازگرداندن حالت عادی.

طوفان Amphan پاره پاره از طریق سواحل بنگال در یکشنبه ترک یک دنباله از تخریب در پی آن است که خانم بانرجی به ارزش تومان 1 لاخ کرور.

حداقل 72 نفر کشته شدند Amphan که همچنین آمار بخش هایی از Odisha و چپ هر دو کشور برنامه ریزی تخلیه و تلاش های امدادی در حالی که برخورد با COVID-19 بحران است.

کلکته فرودگاه که بسته شده بود سمت چپ بود آب گرفتگی و بسیاری از ساختارهای درون آسیب دیده است. Amphan نیز پاره پاره از طریق بنگال را در مناطق ساحلی شمال و جنوب 24 Paraganas با باران شدید و توفان باد دور کاهگلی خانه های ریشه کنی درختان قطب الکتریکی و جاری شدن سیل در مناطق کم ارتفاع.

نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده, دیروز, در کنار خانم بانرجی و فرماندار Jagdeep Dhankhar پس از آن او اعلام کرد کمک به ارزش تومان به 1000 کرور روپیه برای بنگال و 500 تومان کرور روپیه برای Odisha.

در یک ثبت نام در این کانون در حال حاضر ممکن است در امداد رسانی و توانبخشی تلاش های آقای Dhankhar که در تعامل با وزیر معمولا acrimonious امروز ستایش او تصمیم به دنبال ارتش را پشتیبانی می کند.

“یک حرکت خوب (توسط) Mamata بانرجی به دنبال حمایت و کمک ارتش. این تلاش زمان(s) و (من) درخواست تجدید نظر به مردم برای حفظ آرامش. مقامات باید بازگرداندن اتصال برق و دیگر خدمات در اولین” فرماندار صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

Amphan بدترین طوفان در بنگال در سال 283. در سال 1737 بزرگ بنگال طوفان منجر به کشته شدن حدود 300,000 نفر است. در سال 1999 Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 مرده است.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>