ارتش کمک می کند تا در کلکته اما تظاهرات بی اتش سوختن در طوفان-ضرب و شتم بنگال

Army Helps In Kolkata But Protests Smoulder In Cyclone-Battered Bengal

طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به شکل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر

کلکته:

ارتش هند بود و در عمل در بنگال امروز کمک به Mamata بانرجی دولت مقابله با پیامدهای طوفان Amphan که پاره از طریق سواحل بنگال و بخش های بزرگی از کلکته در چهارشنبه ریشه کنی هزاران نفر از درختان از بین بردن ده ها هزار نفر از خانه و ترک lakhs بدون برق و آب و بهداشت.

تصاویری از خبرگزاری ANI نشان داد سربازان از بین بردن ریشه کن درختان پاکسازی جاده ها و کمک به NDRF در نمک دریاچه Behala و Golpark مناطق از کلکته. سه ستون شده بود اعزام به شهرستان در روز شنبه شب و دو نفر دیگر را به شمال و جنوب 24 Paraganas منطقه ساعت پس از دولت درخواست پشتیبانی “برای ترمیم فوری ضروری زیرساخت ها و خدمات”.

ارتش و NDRF ندارد و تنها آنهایی که در کلکته خیابان با عصبانی شهروندان خواستار مرمت و برق و آب و تلفن همراه پوشش تمام شده است که مختل پس از طوفان, یکی از بدترین به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر رسید.

با توجه به PTI وجود دارد تظاهرات در مناطق نزدیک Tollygunge از جمله Netaji نگر – که ساکنان گفت: آنها استخدام ماشین آلات برای حذف ریشه کن درختان پس از مقامات برای کمک به با وجود درخواست برای بازگرداندن برق.

نیز وجود دارد تظاهرات در Alipore در جنوب کلکته; در حالی که ساکنان جنوب کلکته را Behala آنان را مجبور به خرید آب به عنوان تامین کرده و در عین حال به خود ترمیم شود.

مخابرات مرمت کار در شهر و مناطق مجاور که شامل شمال و جنوب 24 Paraganas بودند نیز تحت تاثیر تظاهرات امروز با توجه به PTI با حدود 50 درصد از پایه ایستگاه های فرستنده و گیرنده – را قادر می سازد تلفن همراه, صوتی و ارتباطات داده ها – هنوز هم نیست.

l2dj6hm8

یک autorickshaw آسیب دیده در طوفان Amphan

وجود دارد مردم دولت سرمایه بیش از حد.

در شمال 24 Paraganas منطقه Titagarh ساکنان آشفته در برابر آنچه به آنها گفته شد که واکنش با تاخیر توسط دولت به آنها کمک کند. برخی از تظاهرات و حتی تبدیل به خشونت وادار محلی پلیس استفاده از باتوم برای متفرق کردن جمعیت.

غرب بنگال دولت توزیع برق شرکت محدود (WBSEDCL) است بازسازی قدرت به چندین مناطق آسیب دیده در کلکته و شمال و جنوب 24 Paraganas مناطق, صفحه اصلی گروه توییتی یکشنبه شب با برق نیز شده برای تامین آب و به بیمارستان.

به طور کلی 240 از 273 پستهای آسیب دیده در Amhpan-آمار مناطق که تعمیر شده است و قدرت بازسازی شده است در 94 درصد از کلکته دولت گفت: یکشنبه شب افزود که چندین آب و زهکشی ایستگاه پمپاژ نیز شده بود دوباره بازسازی شد.

وزیر Mamata نوری به نام برای صبر و شکیبایی به عنوان دولت جنگ برای بازگرداندن برق و دیگر خدمات ضروری یک چالش ساخته شده از همه مشکل تر است با داشتن اختصاص منابع و نیروی انسانی برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

ml4ub5sg

گیل ناشی از این طوفان آسیب دیده یک ساختمان مسکونی بیرونی دیوار

“این یک فاجعه بزرگ است. ما نیاز به صبر و هیچ کس دیده است چنین فاجعه قبل از” خانم بانرجی گفت: امروز اضافه میکند: “ما بیکار نشسته… کمبود نیروی انسانی ناشی از COVID-19 همه گیر است hobbling امداد و بازسازي”.

در روز شنبه یک برافروخته وزیر که ثابت آسیب به بنگال در Rs 1 لاخ کرور گفت: “تنها چیزی که می توانم بگویم پس از آن قطع کردن سر من” وقتی پرسیده شد که در مورد خشم عمومی.

نخست وزیر نارندرا مودی که انجام یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده در کنار خانم بانرجی و بنگال فرماندار Jagdeep Dhankhar اعلام کرده 1,000 تومان کرور روپیه برای کمک به دولت است.

با ورودی از آنی PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>