فرمانده ارتش بازديد له در بیمارستان, ملاقات سربازان مجروح در برخورد

به طور کلی MM Naravane ملاقات سربازان در بیمارستان نظامی در له.

دهلی نو:

فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane است در لاداخ در یک سفر دو روزه به بررسی بر روی زمین و وضعیت پس از چهره بین هندی و چینی سربازان در Galwan دره که در آن 20, هندی, سرباز کشته شدند در خط وظیفه دوشنبه گذشته. او همچنین بررسی پیشرفت در مذاکرات با چینی نظامی.

به طور کلی Naravane ملاقات و تعامل با سربازان مجروح در هفته گذشته درگیری در بیمارستان نظامی در له.

فرمانده ارتش بازدید می آید یک روز پس از هند و چین برگزار شد و سطح بالای نظامی ایران به بحث در مورد Galwan رو کردن و دیگر نقاط اختلاف برای بیش از 11 ساعت است. سپهبد سطح دیدار آغاز شد که در 11.30 صبح روز دوشنبه برگزار شد در Moldo بر طرف چینی از Chushul در شرق لاداخ.

در طول روز دوشنبه در سطح بالای نظامی ایران, ژنرال سر بحث در متارکه روند آن متوقف شد با بدترین تا کنون مرز تقابل بین هند و چین ارتش از سال 1967 در هفته گذشته.

به طور کلی MM Naravane چپ برای له پس از حضور در فینال جلسه فرماندهان ارتش’ کنفرانس در دهلی نو.

فرمانده ارتش بود و در روز دوشنبه در مورد وضعیت امنیتی با فرماندهان ارتش در دهلی نو گفته است.

در ژوئن 15, 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه و 76 مجروح در برخورد مرگبار که شکست بیش چینی امتناع از حذف چادر به عنوان بخشی از آنچه توافق شد در ژوئن 6. سربازان هندی بودند حمله با نفت خام و وحشیانه سلاح های مورد استفاده توسط چینی ها سربازان از جمله ناخن نکردم باشگاه مشخصی میله و سنگ. ارتش منابع گفت: 45 چینی سربازان کشته یا مجروح در نزاع و جدال همراه Galwan رودخانه.

نیروی هوایی رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison سفر کرده بود لاداخ برای دو روز در هفته گذشته – روز چهارشنبه و پنج شنبه به بررسی آماده سازی جنگنده ها. او تعداد بازدید له هوایی در روز چهارشنبه و سرینگر هوایی در جامو و کشمیر روز بعد. نیروی هوایی هند جنگنده و هليكوپتر از جمله که به تازگی به دست آورد آپاچی هلی کوپتر شد کشف بیش له در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de