نیروهای مسلح’ بزرگ با تشکر از شما برای کسانی که مبارزه با COVID-19 امروز: 10 امتیاز

Armed Forces' Big Thank You To Those Fighting COVID-19 Today: 10 Points

هواپیماهای جنگنده تشکل های متشکل Sukhoi-30MKI MiG-29 جگوار را به پرواز بیش از Rajpath در دهلی نو.

دهلی نو: نیروی هوایی هند را جت و حمل و نقل هواپیما را دوش گلبرگ در بیمارستان ها و مکان های با اهمیت ملی در حالی که نیروی دریایی این کشتی ها روشن خواهد شد تا امروز در حمایت از به متخصصان پزشکی و دیگران درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat, در کنار تمام این سه سرویس سر روز جمعه اعلام کرد “ژست ویژه قدردانی” تشکیل شده است از نیروی هوایی انجام flypasts در سراسر طول و عرض کشور است. یکی دیگر از “ژست ویژه قدردانی” خواهد بود هلیکوپتر دوش گرفتن گلبرگ در بیمارستان ها و باند بازی پزشکی در خارج ساختمان در بسیاری از مناطق به طور کلی Rawat گفت. اول نشان دادن قدردانی به سلامت کارگران بود که نخست وزیر نارندرا مودی درخواست مردم به کف زدن برای آنها از بالکن. پس از آن آمد یک همبستگی با خاموش کردن چراغ ها و روشنایی شمع. آخرین حرکت توسط نیروهای مسلح در سومین صفحه نمایش گسترده ای از قدردانی به سلامت کارگران است.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. ژست تشکر شروع خواهد شد با گذاشتن گل در پلیس یادبود در دهلی نو و در شهرهای دیگر صبح امروز به افتخار پرسنل پلیس مستقر برای اجرای سراسری مستند, مقامات گفت.

  2. در دهلی نو, نیروی هوایی هند است (IAF) جت های جنگنده از غرب Air Command را رها گلبرگ در بیمارستان در سراسر شهرستان از 10:30 am. برخی از بیمارستان ها در حال آقا Ganga رم بیمارستان راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان و Deen Dayal Upadhyay بیمارستان.

  3. هواپیماهای جنگنده تشکل های متشکل Sukhoi-30MKI MiG-29 و جگوار را به پرواز بیش از Rajpath در مرکز دهلی نو و دایره را بیش از این شهرستان به مدت 30 دقیقه از ساعت 10 مادران گزارش شده است.

  4. در بمبئی هواپیماهای نظامی را رها گلبرگ در شاه ادوارد یادبود (KEM) بیمارستان و Kasturba بیمارستان گاندی, در میان دیگران.

  5. “نیروهای مسلح ما باید همیشه این ملت ایمن است. حتی در زمان بلایای طبیعی آنها وجود دارد کمک به مردم است. در حال حاضر نیروهای ما در یک راه منحصر به فرد گفت: با تشکر از شما به خط مقدم ما COVID-19 رزمندگان خود را برای تلاش در جهت ساخت هند COVID-19 رایگان” نارندرا نخست وزیر توییتی در روز جمعه.

  6. جنگنده ها را C-130 هواپیمای حمل و نقل را به دنبال خواهد داشت مشابه پرواز مشخصات به عنوان مبارزان پوشش کل دهلی نو و, National Capital Region (NCR). “هواپیماها را به پرواز در ارتفاع تقریبی 500 متر تا 1000 متر نگه داشتن هوا و فضا در نظر گرفتن ایمنی به خصوص در رابطه با پرنده فعالیت” خبرگزاری PTI به نقل از یک افسر نیروی هوایی اسرائیل عنوان کرد و گفت.

  7. جت دوش گرفتن گلبرگ به احتمال زیاد دیده می شود بسیار واضح تر در برابر آسمان که دید بهبود یافته در بسیاری از شهرستانها با توجه به فعالیت های صنعتی و کمتر آلاینده ها در هوا در طول مستند.

  8. مقامات نیروی دریایی گفت: غربی فرماندهی نیروی دریایی روشن خواهد شد و پنج کشتی از 7.30 تا 11:59 pm خاموش دروازه هند در بمبئی PTI گزارش شده است. آنها را نشان می دهد بنر مانند “هند ادای احترام تاج رزمندگان” و صدای آژیر از کشتی ها و آتش شعله ور در 7:30 pm در لنگرگاه است.

  9. علاوه بر این ایستگاه هوایی نیروی دریایی در گوا را سازماندهی زنجیره انسانی بر روی باند فرودگاه به افتخار “تاج رزمندگان”. شرقی فرماندهی نیروی دریایی روشن خواهد شد دو کشتی در لنگرگاه از 7.30 بعد از ظهر تا نیمه شب در ویساکاپاتنام ساحل.

  10. هند ثبت بزرگترین واحد-روز پرش از 2,411 coronavirus موارد در روز شنبه با در نظر گرفتن مجموع به 37,776 وزارت بهداشت در گفت و اضافه کرد که 1,223 مرگ و میر مرتبط با این شدت عفونی COVID-19 گزارش شده است. هفتاد و یک مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>