مردم آماده شدن برای رفتن لوله در نمک رودخانه در میان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در ایالت آریزونا در ایالات متحده در 27 ژوئن سال 2020 است.

چنی Orr | ایسنا

آریزونا وزارت بهداشت گزارش داد نزدیک به 4,900 جدید کروناویروس موارد و 88 جدید مرگ و میر در چهارشنبه رکورد تک-بعد پرش در هر دو گریم نشانگر جلوتر از معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید به دولت بعد در روز.

Coronavirus آلوده در مجموع 84,092 مردم و کشته 1,720 مردم در آریزونا است. دولت قبلی تنها روز اخیر در تعدادی از موارد اضافی بود 3,593 در ژوئن 23 جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی رویداد در ققنوس.

در حالی که افزایش در Covid-19 تست و بالقوه تاخیر در اطلاعات گزارش روزانه در مورد اعداد می تواند برای افزایش موارد مثبت تعداد بستری شدن در بیمارستان در آریزونا به طور پیوسته افزایش طول هفته گذشته است.

با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه آریزونا گزارش 2,516 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری هفت روز به طور متوسط نزدیک به 35 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش.

آریزونا در حال نزدیک شدن است حداکثر ظرفیت بستری در بخش مراقبت ويژه تخت با 1,495 یا 89 درصد از دولت ICU بيمارستان در استفاده از شنبه. تعداد هواکش مورد استفاده در بیمارستان ها نیز به یک رکورد بالا از 795 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

آریزونا دولتی mlb نورد به عقب دولت را بازگشایی برنامه ها و بسته به تمام کافه ورزشگاه سینما و پارک های آب جمعه. او گفت: آریزونا خواهد سعی کنید به راه اندازی مجدد کسب و کار در 30 روز.

“ما نمی تواند تحت هیچ توهم است که این ویروس در حال رفتن به دور خود را دارد. انتظار ما این است که هفته آینده تعداد ما بدتر خواهد بود. آن را چند هفته به کاهش است که ما در جای خود قرار داده و قرار دادن در محل به اثر” Ducey گفت.

کلودیا کلمنت MA, انجام یک آزمون برای بیماری کروناویروس (COVID-19) به عنوان بخشی از Valle del Sol تست در Tolleson آتش نشانی ایستگاه 161 در Tolleson, آریزونا, ایالات متحده در ژوئن 18 سال 2020 است.

کورتنی Pedroza | ایسنا

رکورد افزایش روزانه coronavirus موارد می آید به عنوان پنس برنامه ریزی شده است برای ورود به ققنوس بعد از آن در روز چهارشنبه برای دیدار با Ducey به بحث در مورد این دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. سفر عقب رانده شد یک روز.

آخر هفته گذشته پنس به تعویق افتاد “ایمان در امریکا” سال 2020 کمپین حوادث در آریزونا و فلوریدا “از فراوانی از احتیاط.” هیچ تاریخ جدید برای این سفر اعلام شده است اما او اعلام کرد که هنوز سفر به تگزاس و آریزونا و فلوریدا این هفته برای دیدار با فرمانداران و کارشناسان بهداشت و درمان در مورد پاسخ تلاش برای Covid-19.

— CNBC نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو