اپل به تازگی منتشر دوم iOS 13.4.5 توسعه دهنده بتا امروز, چهار شنبه, آوریل 15. به روز رسانی می آید بیش از دو هفته پس از انتشار 13.4.5 dev beta 1 که به معرفی یک راه جدید برای به اشتراک گذاشتن اپل موزیک به Instagram و Facebook داستان.

اپل کشت توسعه دهندگان دوم بتا برای iOS 13.4.5 در 10 a. m. PDT شرکت استاندارد زمان انتشار برای توسعه دهنده بتا به روز رسانی. اگر شما یک بتا تستر, اما شما باید صبر کنید که این به روز رسانی تنها برای ثبت نام توسعه دهندگان. به طور معمول انتظار می رود اپل به نسخه بتا عمومی در هر دو 1 p. m. PDT امروز یا 10 a. m. PDT فردا اما با توجه به این شرکت ندارد انتشار یک بتا عمومی برای 13.4.5 dev beta 1, ما مطمئن نیستند که چه اتفاقی خواهد افتاد.

شما می توانید یادداشت انتشار 13.4.5 dev beta 2 زیر:

بررسی اجمالی

IOS & iPadOS 13.4 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.4.5. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.4 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.4, ببینید, Xcode متعلق به 11.4 انتشار یادداشت ها.

موسیقی – ویژگی های جدید

  • یک گزینه جدید در دسترس است برای به اشتراک گذاشتن آهنگ ها, آلبوم ها و لیست پخش به Facebook و Instagram داستان. (60895397)

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.4.5 dev beta 2 شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im