اپل دیگر ما کالا از چین برگزار شد تا در پورت: گزارش

Apple, Other US Goods From China Held Up At Indian Ports: Report

اپل سیسکو و محصولات Dell در میان محصولات از شرکت های ایالات متحده که در هند در مرز تنش با چین و هند به عنوان پورت نگه دارید تا واردات از چین, دو, منابع ازفتنه.

هر چند هیچ دولت اخطار صادر شده است ماموران گمرک در عمده هندی بندر برگزار شد پشت ظروف آینده از چین به دنبال اضافی گواهی عدم سوء پیشینه, دولت و صنعت, منابع گفته اند.

این حرکت در میان افزایش تنش بین هند و چین پس از مرز درگیری های هفته گذشته که شاهد حداقل 20 سربازان هندی کشته شدند.

ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک فروم (USISPF) یک لابی گروه به نمایندگی از شرکت های ایالات متحده گفت: وزارت بازرگانی در نامه ای به تاریخ 23 ژوئن که عدم شفافیت و تاخیر می تواند اخلال در کسب و کار و عملیات تولید.

“مقامات باید به طور ناگهانی متوقف ترخیص کالا از صنعت محموله در آینده از چین (و شاید دیگر مقصد) در اکثر بنادر و فرودگاه ها” USISPF گفت: در این نامه دیده می شود خبر داد.

“این خواهد دلسردکننده سیگنال به سرمایه گذاران خارجی که به دنبال پیش بینی و شفافیت” را گفت.

تجارت, وزارت, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دو صنعت منابع گفت: Apple, Cisco, Dell, Ford Motor Co محصولات در میان کسانی برگزار می شود. الکترونیک قطعات تایوان Foxconn یک قرارداد تولید کننده برای اپل در هند نیز تحت تاثیر قرار یک سوم منبع گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست که پورت شد برگزاری کالا.

اپل سیسکو و Foxconn نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. دل سخنگوی کاهش یافته است به نظر در حالی که فورد گفت: یک محموله از قطعات خودرو برگزار شد تا در یک بندر در چنای و این شرکت به ارائه اطلاعات توسط مقامات.

تاخیر آمده به هند راه اندازی مجدد کارخانه پس از عملیات در سراسر کشور مستند به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

هندی, الکترونیک و موبایل گروه صنعتی ICEA گفت: اعضای آن گفته شده بود چنای بمبئی و دهلی فرودگاه را یک جدید آزمون روش برای تمام محموله که از چین است.

به طور معمول کالا به صورت منظم واردکنندگان پاک به صورت خودکار ICEA گفت: در نامه ای به وزارت خارجه خواستار آن دخالت کنند.

وزارت مالیه که نظارت بر بخش آداب و رسوم نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de