اپل هل دادن تولید کنندگان برای کاهش تولید تاخیر برای آیفون 5G محدوده Nikkei گزارش

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک مطرح بعدی به یک تصویر از آی فون جدید 11.Kena Betancur | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک مطرح بعدی به یک تصویر از آی فون جدید 11.

Kena Betancur | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اپل فشار تولید کنندگان برای کاهش تولید تاخیر خود را برای نسل بعدی آیفون محدوده پس از coronavirus مستندات در چین و ایالات متحده قرار دادن فن آوری های غول پیکر در پشت برنامه های شاخص Nikkei Asian Review گزارش با استناد به منابع بی نام.

آی فون ساز است که میله میله به انتشار چهار مدل در آن 5G صف با سه اندازه صفحه نمایش های مختلف و در مواجهه با تاخیر از بین چهار هفته و دو ماه برای تولید انبوه کسانی که به نیکی گفت.

اپل نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

اپل مونتاژ بسیاری از آن اپل در چین اما تیم طراحی و توابع دیگر در کوپرتینو کالیفرنیا ستاد. در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در چین در اوایل سال جاری این کارخانه که جمع آوری اپل اپل بسته شدند. آنها پس از بازگشایی شد.

اما در ماه مارس در کالیفرنیا تصویب یک "پناهگاه در محل" نظم است که تحت تاثیر کارکنان اپل. برخی از اپل کارکنان بازگشت به دفتر مرکزی این شرکت در ماه ژوئن به سعی کنید به آی فون منتشر شده در زمان انتشار اخبار گزارش.

منابع گفت: شاخص Nikkei Asian Review که اپل در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد برای به تعویق انداختن راه اندازی 5G اپل تا 2021. انتشار گزارش داد که شده بود بدترین سناریو آن رو سه ماه پیش.

اپل به طور معمول خود را اعلام جدید اپل در ماه سپتامبر. شاخص Nikkei در ژاپن گفت: این گزارش تاخیر در جایی که این شرکت به طور معمول خواهد بود در توسعه است که جدول زمانی.

یک منبع گفت: شاخص Nikkei که برخی از نهایی آی فون مونتاژ می تواند به تاخیر افتاد تا اوایل ماه اکتبر و با تاخیر بیشتری امکان پذیر است.

اپل رقبا از جمله سامسونگ و هواوی در حال حاضر 5G-قادر به گوشی های در بازار است. در حالی که نسل بعدی شبکه های هستند که گسترده آنها در حال توسعه در برخی از کشورها مانند چین و کره جنوبی بسیار به سرعت. برخی از تحلیلگران انتشار 5G آی فون به عنوان یک پتانسیل کاتالیزور برای سهام اپل به افزایش بالاتر است.

اپل همچنین گفت: تامین کنندگان خود را برای ساخت بیش از 45 میلیون واحد از مدل های آیفون — iPhone XR آی فون 11 محدوده و آیفون SE — برای حفظ فروش خود را حرکت تا شاخص Nikkei در ژاپن گزارش شده است.

جزئیات کامل Nikkei Asian Review گزارش در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im