آپارتمان درمانی اخبار فرهنگ و ویرایشگر زندگی در یک Bold ‘Boho Rainbow Brite’ بوستون خانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: تارا بلوچی به علاوه گربه دانته و ویرژیل
محل سکونت: South End, بوستون, ماساچوست
حجم: 520ish فوت مربع
سال زندگی در: 3 سال اجاره

سفر من به این آپارتمان اتفاق افتاده سال پیش در حالی که من هنوز در کالج. زمانی که دوستان من و من کشف جنوبی پایان من می خواهم پیاده روی های فعلی من در خیابان با آن جذاب rowhouses و رویا در مورد زندگی در اینجا یک روز. من عاشق بودن قادر به راه رفتن در همه جا و همه چیز را از مغازه های محلی و رستوران ها به مناسب چیزهایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و T توقف در این نزدیکی هست. آن را گرفته اند ممکن است یک دهه یا بیشتر اما من در نهایت ساخته شده که در رویا اتفاق می افتد.

یک آپارتمان درمانی سردبیر رنگین کمان-الهام بوستون صفحه اصلی | خانه تورهای

در حال حاضر پس از من از خانه کار می کنند از زمانی که من با خوشحالی نیست ترک این آپارتمان برای چند روز در پایان. من درونگرا است که نیاز به مقدار زیادی از زمان به تنهایی اما من هم واقعا دوست دارم به جای من. این باعث می شود من خوشحال—من شادی از صرف زمان در اینجا. واقعا که من راحت ترین. و دکور رنگارنگ نقش مهمی در آن است.

شاید این محصول در حال رشد در 80s و 90s اما من همیشه با وسواس رنگین کمان. من دوست دارم که آنها در حال اثبات این که همه رنگ, آیا نقاشی با مداد رنگی و یا نئون یا جایی در میان با هم رفتن. در 20s, من در تلاش بود برای انجام یک نسخه از آنچه “رشد” شبیه بود اما زمانی که من در آغوش عشق من از رنگ است که من سبک طراحی واقعا پدید آمده است. من می پوشند رنگین کمان من مو رنگین کمان من منشور در ویندوز من که پرتاب رنگین کمان در تمام طول روز. از اولین پست من در کالج پد به حال من سبک طراحی کرده است, رشد و تغییر است و این مکان احساس می کند مانند یک ایده آل جلوه ای از من—حتی با مقدار زیادی از مقرون به صرفه می یابد از مکان هایی مانند IKEA و هدف است.

من احساس می کنم مثل مردم نگران هستند که خرید در فروشگاههای جعبه بزرگ به معنی جای خود را به نظر می رسد همان است که هر کس دیگری است. من موفق به من محل منحصر به فرد و آن را در جزئیات. جستجو پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ زیرزمین برای خانواده ترکه ضربه خود را صرفه جویی محلی, فروشگاه, خرید از هنرمندان و تولید کنندگان است. تغییر دهید تا همه چیز با پارچه و یا رنگ. اهدا چیزهایی است که دیگر شما را خوشحال. قاب خود بلیط کنسرت. جمع آوری آهن ربا هنگامی که شما سفر. برای من تزئینات نیست یک چیز شما را انجام دهد و سپس شما به پایان رسید. این یک روند در حال تحول است که شما زندگی می کنند و تنفس است که به طور مداوم تغییر میکند.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: Boho Rainbow Brite فروش برچسب های فانتزی

الهام: “دختران طلایی,” Cher, Brimfield رنگین کمان من ’80s/’90s در دوران کودکی آپارتمان درمانی و Instagram.

مورد علاقه عنصر: من خوش شانس هستم که در معرض دیوارهای آجری در هر دو اتاق خواب و اتاق نشیمن—و همچنین خوش شانس است که کسی تا به حال در حال حاضر رنگ برخی از آن سفید! من مانند آجر اما بدون رنگ قطعات فراموش دوش زنگ-رنگی گرد و غبار بیش از همه چیز در مناسبت.

بزرگترین چالش: تمیز کردن. به ترس مادرم من وحشتناک در آن است. اما زمانی که شما زندگی می کنند در یک قرن 19 ساختمان چیزهای خاصی مانند ویندوز و طبقه را فقط هرگز نگاه پاک, به هر حال. و گربه مو است هرگز پایان دادن به جنگ. من یک مرمت شارژی Dyson هنگامی که آن را در فروش برای زیر $200 و بسیاری کمک کرده است.

Proudest DIY: من دوست دارم یک پروژه خوب است اما من نمی DIY همه که اغلب دیگر. من خیلی افتخار می کنم که من نگه داشته ام (بیشتر از) گیاهان من زنده است که من به پایان رسید صلیب کوک من شروع به در یک آپارتمان درمانی تیم تفرج و به خصوص اگر آن را نه در اینجا در بوستون, من مامان و جدید اتاق مهمان.

بزرگترین زیاده: من خیلی خوب در همه چیز را در فروش و یا دست دوم اما من خرید من بلو نقطه جدول جدید. آن را در یک منحصر به فرد نارنجی colorway است که تنها به فروش می رسد Fab.com و احتمالا گران قیمت ترین خرید. من بهترین نمره احتمالا من, در, حصیر, کمد, که من پیدا کردم در بومرنگ برای احتمالا مثل 300 دلار بود و سپس به اجاره یک زیپ کار کامیون و اجبار دوست من برای کمک به آن را حمل به آپارتمان من در زمان.

بهترین توصیه: زندگی خیلی کوتاه است برای بژ. توقف تعجب اگر همه چیز “بروید با هم;” اگر شما آن را دوست دارم آن هم می رود. مات و متحیر کردن خود را; تزئینات ندارد به طوری جدی است. را “اشتباه!” شما هرگز یاد بگیرند که چه با این نسخهها کار برای شما اگر شما به دنبال شخص دیگری قوانین.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ هوشمند در مورد خود را به حداکثر رساندن سطوح عمودی. من جای دو تا کمد: یک من استفاده از لباس و دیگر من استفاده از برای هر چیز دیگری—توشه, نقاشی, لوازم گلکاری خاک, یوگا, دنده, چرخ خیاطی, گربه حامل… شما نقطه دریافت کنید. تقریبا هر درب در آپارتمان دو وظیفه با قلاب و یا ذخیره سازی برخی از مرتب کردن گاهی اوقات یکی در هر طرف! برای قابل رویت قلاب من انتخاب آیتم از گنجه من که من عاشق نگاه کردن به طوری که آن را تبدیل به دکور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im