ضد چین تظاهرات در سراسر هند دهلی مستعمره دفاع اعلام “جنگ”

Anti-China Protests Across India, Delhi's Defence Colony Declares 'War'

تماس به تحریم کالاهای چینی پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در Ladakh

دهلی نو:

تماس برای تحریم چین ساخته شده کالا را به فوران در سراسر هند پس از 20 سربازان جان خود را برای کشور در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی در Ladakh را Galwan دره اواخر دوشنبه شب. معترضان همچنین خواستار انتقام و قطع از روابط تجاری.

با توجه به گزارش های, اخبار سازمان های آنی و PTI, مردم, هستند, سوزاندن چینی ها پرچم چین ساخته شده محصولات و effigies از رئیس جمهور چین; تصویری از اوتار پرادش نشان داد سابق MLA حمله به یک مدل از Mr داعش با تبر قبل از آن سوخته است توسط حامیان او.

در دهلی RWA (ساکنان Welfare Association) از مستعمره دفاع شیک محله در بخش جنوبی شهر “اعلام جنگ در چین”.

در پنج دقیقه پیام صوتی است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین عمده Ranjit سینگ (بازنشسته). که رئیس جمهور از RWA, مشت در “قتل بی رحمانه” از سربازان هندی و خواستار آن شدند که مردم تحریم چین ساخته کالا.

بیشتر نگران کننده او همچنین گفت که “مایه تاسف ما نمی تواند تا اسلحه و گلوله”.

“شما باید همه بدانند که چه اتفاقی افتاده است. خیانت غیر مسلح افسران و سربازان ارتش هند به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده توسط چینی ها. این بود کل و خیانت و… چیزی جز قتل” عمده گفت.

“امروز به عنوان رئیس جمهور شما من اعلام مستعمره دفاع در جنگ است. متاسفانه ما نمی تواند تا اسلحه و گلوله اما قطعا دیگر وجود دارد به این معنی است. ما می توانید از چین فقرات اقتصادی و امروز من درخواست شما با اثر فوری اجتناب کالاهای چینی و اگر شما هر گونه دروغ گفتن را در خانه خود لطفا پرتاب آنها را,” او اضافه شده است.

ضد چین و تایوان نیز صورت می گرفت تا بنارس است که نخست وزیر نارندرا حوزه, در حالی که تظاهرات نیز دیده می شود در پتنا در بیهار و احمدآباد وادودارا و سورات در گجرات که در آن بیش از حد عکس ها از رئیس جمهوری و چینی ها پرچم به آتش کشیده شدند.

ساکنان یک جامعه مسکن در سورات شکست چین ساخته شده تلویزیون های ال سی دی در مقابل خبرنگاران به ثبت اعتراض خود را. “ما بدین وسیله تحریم تمام محصولات چینی. وقت آن است که ما به چین و یک درس” یکی از معترضان بود که به نقل از PTI.

“درخواست نخست وزیر نارندرا مودی برای انجام جراحی اعتصاب در مقابل چین در همان راه آن را انجام داده بود در برابر پاکستان است. ما سوخته تصاویر رئیس جمهور چین و پرچم خود را به ما نشان می دهد خشم” یک معترض در پتنا گفت: ANI.

در بمبئی BJP MLA Ram Kadam عکس گرفته شده توسط PTI سوزاندن چین-محصولات ساخته شده.

مخالفان دولت به رهبری لباس مانند Vishwa هندو Parishad و Rashtriya Bajrang دال شکست در مکان های مختلف در سراسر منطقه جامو اما مسالمت آمیز پراکنده پس از سوزاندن لاستیک و مسدود کردن جاده ها برای 30 دقیقه به گزارش خبرگزاری PTI.

در پاسخ جهانی بار یک سخنگوی دولت چین گفت: امروز از آن خواهد بود “بسیار خطرناک برای هند اجازه می دهد تا ضد چین گروه به هم بزنید افکار عمومی و در نتیجه افزایش تنش”.

اشاره به این که اقتصاد جهانی متحمل شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مقاله گفت: “تحریم اقتصادی از چین و محصولات چینی” می تواند منجر به ضرر و زیان برای هر دو کشور.

این اولین بار تلفات گزارش شده در درگیری بین هند و چین پس از چهار آسام تفنگ پرسنل کشته شدند در سمت هند از مرز در آروناچال پرادش در سال 1975.

هند مقصر درگیری در “تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد” rebutting چین ادعا می کند که سربازان هندی عبور از مرز.

با ورودی از آنی PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de