مطالعه دیگری نشان می دهد مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن کمک نمی کند coronavirus بیماران, اما این می تواند به افزایش خطر حمله قلبی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در دیدار با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19) پاسخ در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, مه 7 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

مطالعه دیگری نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین یک داروی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نشان داد وعده در درمان coronavirus — به نظر می رسد به کمک به Covid-19 بيمار و در عوض آنها را در افزایش خطر ابتلا به حمله قلبی است.

هیدروکسی کلروکین گرفته در رابطه با آزیترومایسین همراه بود با “سطح قابل توجهی بالا از ایست قلبی” حتی پس از تنظیم به عواملی مانند جنس ، سن ، شرایط بهداشتی اساسی و شدید تر بیماری بر اساس یک مطالعه جدید در شبکه JAMA منتشر شده دوشنبه.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, در همکاری با دانشگاه آلبانی انجام شده است یک به اصطلاح مشاهدهای مطالعه که محققان امیدوار می ریختن برخی از بینش به این دارو بالقوه اثربخشی.

محققان در دانشگاه آلبانی در دانشکده بهداشت عمومی تجزیه و تحلیل بیش از 1400 پرونده پزشکی بیماران بستری با Covid-19 سراسر 25 بیمارستان در نیویورک مترو منطقه بین 15 مارس و آوریل 28.

حداقل 735 بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین با آزیترومایسین, 271 هیدروکسی کلروکین به تنهایی 211 آزیترومایسین و 221 دریافت نه مواد مخدر. محققان گفتند آنها نیست “رعایت سود قابل توجهی” از اداره مواد مخدر.

“اين مطالعه مشاهدهای به ما داده اولیه مهم در نگاه برخی از سوالات کلیدی مربوط به تجویز الگوهای هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و کلروکين” دیوید Holtgrave دین در دانشگاه آلبانی در دانشکده بهداشت عمومی و یک محقق کار با وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: به CNBC. “متاسفانه ما رعایت نمی کنند مزایای استفاده ترین مواد مخدر (هیدروکسی کلروکین با یا بدون آزیترومایسین) در این گروه به طور جدی بیمار بستری بیماران است.”

مطالعات مشاهده ای در نظر گرفته نمی به عنوان قطعی به عنوان کارآزمایی های کنترل شده تصادفی از آنجا که پزشکان تجویز انواع داروهای دیگر برای درمان عفونت. کمتر رسمی روند اما می تواند عملکرد سریع تر نتایج و کمک به روند تصویب برخی از درمان.

این مطالعه دوم در کمتر از یک هفته به این نتیجه که هیدروکسی کلروکین ممکن است مفید برای بیماران.

روز پنج شنبه در یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که مواد مخدر به نظر نمی رسد برای کمک به بیماران بستری با Covid-19.

که بررسی بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و انجام شده توسط محققان در نیویورک-پروتستان بیمارستان و دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در شهر نیویورک در نگاه 1,376 متوالی بیمارانی که نشان داد تا در اتاق اورژانس با علائم کروناویروس.

نزدیک به 60 درصد یا 811 از بیماران دریافت مواد مخدر در 48 ساعت نشان داد به طور متوسط بیشتر به شدت بیمار نسبت به کسانی که نمی دریافت دارو محققان گفتند. آنها گفتند: این مطالعه پیدا نکردم هیچ سود بالقوه و یا آسیب از مواد مخدر اضافه کردن دقیق نوع کارآزمايی بالينی مورد نیاز است.

این یافته های جدید می آیند و پس از غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان در برابر کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی رسمی تنظیم می باشد.

این سازمان گفت: از آن آگاه شد گزارش از “جدی ریتم قلب مشکلات” در بیماران مبتلا به این ویروس بودند که تحت درمان با داروهای مالاریا اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak.

کلروکين شد و تایید شده توسط FDA در سال 1949 برای درمان مالاریا. هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

محققان گفت: این یافته ها باید در نظر گرفته شود توسط پزشکان و بیماران در کنسرت با یافته های حاصل از کارآزمایی های کنترل شده تصادفی دیگر مطالعات تجربی NIH دستورالعمل درمان و دارو FDA ایمنی ارتباطات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im