میگوئل دیاز که با این نسخهها کار برای شهرستان هیالیا دست از بیکاری برنامه های کاربردی به مردم در وسایل نقلیه خود را در مقابل John F. Kennedy کتابخانه در مارس 08, 2020 در نورث اندروز گاردنز فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

تعداد کارگران تشکیل پرونده برای متقاضیان حقوق بیکاری می تواند دوباره بالای 5 میلیون برای هفته منتهی به سوم آوریل 11, اما براده نیز ممکن است نگه دارید.

انتظار می رود که هفته چهارم از ادعا در چند میلیون ها نفر در نتیجه خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد آغاز شده است که در نیمه دوم ماه مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. در قبل از سه هفته تعداد ادعا می کند بالغ بر 16.8 میلیون.

با توجه به داو جونز ” اقتصاددانان اتفاق نظر پیش بینی شده است که 5 میلیون برای هفته منتهی به روز شنبه گذشته از 6.6 میلیون دلار از هفته قبل است.

اقامت در خانه سفارشات و بی سابقه خاموش کردن فعالیت های کسب و کار ضربه, فراغت, و صنعت سرگرمی و خرده فروشی کارگران به عنوان رستوران و فروشگاه و مکان های دیگر که در آن جمعیت جمع آوری بسته شد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت که او انتظار دارد یکی دیگر از 6 میلیون ادعا می کند زمانی که این گزارش منتشر شد در 8:30 p. m. و در روز پنج شنبه.

“اون به ما 23 میلیون. ما باید کمی بیشتر بروید. ما احتمالا سه چهارم از این راه وجود دارد” گفت: زندی.

او گفت: برنامه دولت برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر شروع به انتشار بودجه می تواند شروع به کمک به پایین آوردن تعداد دنبال ادعا می کند که شرکت های کوچک بازگشت برخی از کارگران خود اشتغال در چند هفته آینده.

این ویروس به نظر می رسد به اوج در نقاط گرم و فرمانداران بوده است بحث در مورد چگونه آنها را بازگشایی اقتصاد خود را هنگامی که آنها باور دارند که آن را بی خطر است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن معافیت برای پناهگاه در محل همانطور که ما حرکت به پایان ماه و پس از آن برخی از دهانه ها در مه” گفت: زندی اضافه کرد که ادعا می کند باید شروع به کاهش پس از این هفته. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به دریافت نزدیک به راس. در این هفته ممکن است apex.”

اقتصاددانان انتظار دارند که زیان کار از آنجا که 20 میلیون یا بیشتر زمانی که آوریل اشتغال گزارش منتشر شد در اوایل ممکن است. در ماه مارس وجود دارد کاهش 701,000 اشتغال بخش غیرکشاورزی. آنها همچنین انتظار می رود نرخ بیکاری می تواند به بالا, نوجوانی, از 4.4 درصد در ماه مارس و 3.5 درصد در ماه فوریه است.

هفته جاری که شامل 12هفتم از ماه است هفته است که دولت طول می کشد و بررسی آن به صورت ماهانه شغل گزارش. ادعا می کند داده های این هفته به پایان می رسد که روز شنبه منتشر خواهد شد یک هفته از روز شنبه. هفته مارس 12 کاهش یافت و فقط قبل از دولت آتن اثر صورت گرفت.

سهام واکنش منفی به یک قایق تمام منفی اقتصادی گزارش روز شنبه از جمله بدترین خرده فروشی از آنجا که دولت شروع به ردیابی داده ها و بیشترین افت در تولید صنعتی از سال 1946.

بری نزدیک رئیس تحقیقات در Ironside اقتصاد کلان گفت: او معتقد است بازار شد, پاسخ بیشتر به ضعف قیمت نفت از داده ها وجود دارد و می تواند مثبت در کاهش تعداد مدعیان پنج شنبه.

“ما تا به حال یک سری از بد مدعیان,” او گفت:. “من فکر می کنم در بازار کار مسائل بیایید می گویند اجماع است که در جایی در نزدیکی صحیح در و آن در می آید در 4 میلیون. که هنوز هم یک کاتیون.”

اگر داده های بدتر از انتظار “آن را سخت به تعجب … مارس در حال رفتن به بسیار بد” زندی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im