یکی دیگر از 2.1 میلیون فایل مدعیان اما تعداد بیکاران کاهش

برای اولین بار ادعا می کند برای مزایای بیکاری بالغ بر 2.1 میلیون دلار در هفته گذشته, بالاترین مجموع پس از coronavirus بحران آغاز شد هر چند نشان می دهد که در طول تاریخ تعداد زیادی از آمریکایی ها باقی می ماند جدا از شغل خود.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال 2.05 میلیون. کل نمایندگی های کاهش 323,000 از هفته گذشته در upwardly تجدید نظر 2.438 میلیون.

در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته شماره 21.05 میلیون, یک تصویر واضح تر از چگونه بسیاری از کارگران هنوز کنار. این تعداد به شدت کاهش یافته است, سقوط 3.86 میلیون از هفته گذشته است.

بیمه بیکاری است که در محاسبه پایه از کسانی که به جمع آوری مزایای مقابل کل نیروی کار آمد پایین به شدت به 14.5% از 17.1% هفته گذشته است.

پس از همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس بیش از 40 میلیون نفر را ثبت می کند.

یک کل 1.19 میلیون ظ ادعا می کند از طریق همه گیر بیکاری کمک برنامه هفته گذشته است.

بالا بودن بیکاری اعداد باقی بماند حتی به عنوان تمام متحده بازگشایی اقتصاد خود را به های مختلف در اینجا. کازینو در لاس وگاس خواهد بود سرگیری فعالیت اواخر هفته آینده دیزنی اقامتگاههای تفریحی را نیز هدف قرار داده اند جولای بازگشایی خرما و لس آنجلس است که اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی به ادامه کسب و کار. محدودیت هستند به احتمال زیاد به سست می شود و به زودی در نیویورک به عنوان به خوبی.

هنوز هم کسب و کار در حال کشتی با چند پویایی ناشی از بزرگترین افزایش در اخراج پس از رکود بزرگ. فدرال رزرو گزارش روز شنبه که صاحبان کسب و کار در حال دیدن کارگران تمایلی به بازگشت به شغل خود را به دلیل نگرانی های ایمنی مراقبت از کودک, مسائل و “سخاوتمندانه” مزایای بیکاری از دولت است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>