آنیل کاپور توییتهایی BTS عکس که “به ارمغان آورد خاطرات با شايد”

Anil Kapoor Tweets Behind-The-Scenes Pic Which 'Brought Back Memories With Sridevi'

آنیل کاپور مشترک این عکس (حسن نیت ارائه میدهد stevemccurryofficial )

برجسته

  • آنیل کاپور مشترک BTS عکس از ‘Laadla’ مجموعه
  • این عکس به نظر می رسد از یک اکشن صحنه در فیلم
  • این اصل مشترک در Steve Mccurry رسمی Instagram

دهلی نو:

آنیل کاپور که اغلب به یاد شايد در قلب لمس کردن مطالب به اشتراک گذاشته بها عکس از مجموعه خود را در سال 1994 فیلم Laadla. آنیل کاپور تشکر جشن عکاس آمریکایی Steve Mccurry در حال حاضر 70 که همچنین به طور گسترده مشغول به کار در بالیوود برای گرفتن پشت-صحنه حاضر است. “تا به حال هیچ سرنخی در آن زمان که من بود که به ضرب گلوله یک مرد با استعداد! Steve Mccurry با تشکر از شما برای گرفتن ما و برای بازگرداندن خاطرات با سری جی… همیشه کمال گرا ایم” آنیل کاپور. در رجعت عکس از Laadla مجموعه, آنیل کاپور دیده می شود حمل شايد بر شانه اش – عکس از صحنه عمل نیز شامل Prem Chopra.

این رجعت عکس در اصل به اشتراک گذاشته شده در Steve Mccurry رسمی Instagram profile ساعت قبل از آنیل کاپور توییتی آن است. این BTS عکس بود Instagrammed همراه با یک دسته از دیگر بازگشتی عکسها از بالیوود مشاهیر کلیک توسط Steve Mccurry. شايد عکس مورخ 1993 و به اشتراک گذاشته با این عنوان: “از اواخر سال شايد چک او را تا قبل از یک صحنه با آنیل کاپور در فیلم محل در بمبئی است.” Steve Mccurry پست نیز همراه با مجموعه ای از عکس های Dev آناند کارگردانی یک عمل دنباله Juhi Chawla و Rishi Kapoor prepping برای یک صحنه در سال 1993 و آمیتا باچان.

1 تصویر: از اواخر سال شايد چک آرایش خود را قبل از یک صحنه با آنیل کاپور در فیلم محل در بمبئی #هند, 1993. 2 تصویر: Dev آناند دادن جهت برای یک صحنه مبارزه در طول تمرین, بمبئی, 1993. 3 تصویر: یک گروه از مردان مشغول به کار در یک دست نقاشی پوستر فیلم. بمبئی, 1996. 4 تصویر: Juhi Chawla و Rishi Kapoor prepping برای یک صحنه بمبئی, 1993. 5 تصویر: آمیتا باچان یکی از برجسته ترین بازیگران تاریخ سینما. او شده است در 200 فیلم در بیش از 5 دهه است. 2010. #SteveMcCurry #SteveMcCurryIndia #Bollywood

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Steve McCurry (@stevemccurryofficial) در

آنیل کاپور و شايد co-ستاره دار برای اولین بار در سال 1986 فیلم Janbaaz برای اولین بار اما تبدیل شد به یاد روی جفت ارز پس از سال 1987 را آقای هندبه کارگردانی آنیل کاپور فیلمساز برادر بونی کاپور. تقریبا یک دهه بعد شايد ازدواج کردم به بونی کاپور در سال 1996. آنیل کاپور و شايد هم co-ستاره دار در فیلم های مانند Lamhe آقای Bechara, Judaai و Roop Ki Rani Choron کا رجا.

در فوریه 2018, شايد مرگ غم انگیز شوکه سراسر کشور طرفداران. او پس از به طور تصادفی غرق شدن در وان حمام در دبی فقط ماه قبل از دخترش Janhvi را بالیوود اولین. شايد به ایفای نقش در Karan Johar را Kalankبود که در نهایت به تصویر کشیده شده توسط Madhuri Dixit. بعد از آن که در سال شايد بود و پس از مرگ با افتخار اولین جایزه ملی برای مادر. شايد در گذشته روی صفحه ظاهر شد و در, Shah Rukh Khan را صفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>