فوق العاده رنگارنگ ویکتوریا دارای Dreamiest سفارشی منحنی کتابخانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: غنچه دنده شریک زندگی من, تام و سگ Digby
محل سکونت: Worthing — West Sussex, انگلستان
نوع خانه: دو خوابه تراس ویکتوریا
حجم: 840 فوت مربع
سال زندگی در: 1 سال و متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: نام من است غنچه و من یک سبک داخلی. من زندگی را با من شریک, تام, و ما بسیار دوست داشتنی سگ Digby. ما نقل مکان کرد به ما دو اتاق خواب ویکتوریایی تراس خانه در ماه اوت سال گذشته و آن را به عنوان اولین اموال متعلق به آن احساس بسیار شگفت انگیز که قادر به قرار دادن مهر خود را بر آن. این احساس مانند یک انتظار طولانی برای دریافت بر روی نردبان اموال, اما آن را به طوری که ارزش آن!

چون من حرفه ای ایجاد فضاهای داخلی و طراحی ایده می آید یک کمی بیشتر به طور طبیعی من است. من به طور معمول باید بسیار همه کاره در راه من به کار و به صورت بداهه به هر مختصر. در خانه خود من اما من عاشق رنگ و طراوت! من همیشه به دنبال راه هایی برای تزریق رنگ تر به خانه ما در حالی که نگه داشتن آن به دنبال مدرن و تازه است.

تام نیز دوست دارد رنگ و التقاطی داخلی تا خانه ما جایی است که ما می توانیم نشان می دهد اشتیاق ما با هم. اگر چه من به طور معمول باید از ایده های اصلی (و نهایی می گویند هکتار!) در آنچه که می رود تام به طور کلی همیشه موافق با گزینه های من و دوست دارد به ورودی ایده های خود را به عنوان به خوبی. او با این نسخهها کار به عنوان یک حسابدار در طول روز و یک DJ شب. من همیشه به شوخی می گویند و او را “مخلوط کردن موسیقی و اعداد است.”

ما کلید در آغاز ماه اوت سال گذشته و صرف دو ماه بازسازی خانه به دریافت آن را به ابتدا و قبل از حرکت در. آن مورخ و بدون زرق و برق پس از آن نیاز به برخی از TLC است. ما گچ بری سقف برای حذف Artex و جدید floorboards گذاشته پایین به تکرار این اصل در طبقه اول. همراه با لیسیدن خوب از رنگ ما تا به حال خوب تمیز بوم به کار بر روی.

ما شروع با شروع با تمام دیوارهای سفید برای به دست آوردن احساس برای هر اتاق و درک نور است. سپس بعد از چند ماه ما شروع به اضافه کردن میآید رنگ; مثلث سبز بالین ما رنگ متضاد دودکش سینه و صورتی مثلث نقاشی دیواری در دفتر من. این واقعا هر فضا را به زندگی می آیند! ما شده ایم نوسازی باغ و همچنین در این سال در حالی که در مستند پس از آن آرام محل ما می تواند لذت بردن از خورشید است. من DIYd برخی از stenciled پاسیو اسلب در باغ و آن را به طور کامل دگرگون شده نگاه کنید!

من یک مکنده برای تبادل نظر; من همیشه دوست دارم به چیزهایی رفتن خودم و من عاشق ساخت تبادل نظر و پیشه فیلم های آموزش! من به اشتراک گذاری این سراسر Instagram صفحه و وبلاگ بیش از حد. فقط در یک سال ما ایجاد یک خانه ما را دوست دارم! ما هنوز مقدار زیادی بیشتر قصد دارد ولی مصرف آن را یک گام در یک زمان!

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: رنگارنگ, التقاطی, مدرن, خلاقانه سرپرستی.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است ، من احساس می کنم ما ایجاد یک تعادل خوب از هیجان و آرامش را در یک فضا. ما استفاده از فضای بسیار هوشمندانه با دیوار-به-دیوار قفسه بالای تخت و باز لباس ریل به اتاق احساس می کنم بزرگتر است. من یک گل حصیر صندلی در پنجره ای که من دوست دارم به نشستن و استراحت در, اگر چه من باید به مبارزه با Digby که خود را در نقطه های مورد علاقه در خانه! من هم دوست دارم اصلی چدن شومینه است که یکی از چیزهایی که ما را از سقوط در عشق با این خانه!

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ پر کردن خانه خود را با چیزهایی که شما الهام بخش و شما را به شادی! نمی تواند بیش از حد گرفتار در آخرین روند و یا نگرانی در مورد چه گرم و چه چیزی نیست. در پایان روز تمام آن واقعا پایین می آید این است که اگر آن شما را خوشحال می کند. با استفاده از این در ذهن, شما می توانید شروع به ایجاد سبک منحصر به فرد خود را با اضافه کردن لمس به خانه خود را که منحصر به فرد هستند و متناسب با سلیقه خود تغییر دهید. گوش دادن به دل و روده خود و ایجاد خود را طراحی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>