التقاطی سانتافه خانه یک کلاس کارشناسی ارشد در مخلوط & تطبیق الگوهای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.صاحب خانه

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صاحب خانه: دانا و بروس و رشد کودکان و نوجوانان زن و شوهر اوری که عشق سانتافه و توقف در اغلب برای بازدیدکننده داشته است. همچنین یک pitbull به نام کارلوس.
طراحان: مت و هدر فرانسه, از فرانسه, داخلی,
محل سکونت: سانتافه جدید, مکزیک
حجم: 1200 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال متعلق به

آنچه که ما دوست داشت بیشتر در مورد این مشتری خانه سنتی adobe سبک. این صفحه اصلی است به طوری فوق العاده جذاب, لایه, اهل تفریح و بازی, و در نظر گرفته شود. از سنتی ویگس به دنج پورتال و حیاط آن را ناب سانتافه اموال. ما شناخته شده برای ما folky سبک التقاطی که بروس و دانا آغوش از سمت راست شروع و واقعا می خواستم به درخشش در خانه خود را.

ما را انتخاب عامیانه الهام گرفته از پارچه های مخلوط با سنتی نوجو فرش واقعا در آغوش احساس معماری. ما پس از آن اضافه شده در یک بیت از... همه چیز! از تعداد زیادی از قطعات قرار دادی برای در بر داشت گواتمالا tresteros, equipale صندلی و یک Gustavian ورود قفس این همه باعث می شود احساس خانه جالب و پویا. که از سانتافه ما mash up از بسیاری از برداشت های مختلف و تجربیات و من معتقدم همه خانه ها باید ترکیب همه این تاثیرات در یک راه هیجان انگیز. مشتریان ما بودند همه حتی خود پسر و دوست دختر خود را که طراحی دانش آموزان درگیر شدم! این گلچینی از مشتریان ما شهر ما و خانه ما اجازه داده به جای قطعات مختلف side-by-side در یک دیدار غیر منتظره از سبک.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

طراحان سبک: Folk التقاطی

مورد علاقه عنصر: استفاده از رنگ و الگوی مخلوط با سنتی نوجو فرش.

بزرگترین چالش: برنامه ریزی فضایی بود که ما بزرگترین چالش است. این سنتی adobe کوچک اتاق, بنابراین مطمئن شوید که تمام جزئیات کار ما بود بزرگترین اولویت!

Proudest DIY: ما عشق عامیانه-الهام ناهار خوری نقاشی دیوار!

بزرگترین زیاده روی: این پارچه ها همه فوق العاده زیبا. از Pierre فری به شوماخر... هر پارچه به شدت در نظر گرفته شود.

بهترین توصیه: در طول دوره از یک عمر یک جمع آوری بسیاری از نمایش ها تجربه و اشیاء. یک خانه باید آن را ممکن است به را در تمام این چیزهایی که پس از آن عمیقا نشان دهنده افرادی که در آن زندگی می کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن